Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Noskaidroti «Īstie veči» jaunās sezonas brašuļi

  • Raksts
  • Foto
Foto: TV3 Publicitātes foto

Realitātes šova «Īstie veči» jaunā, otrā sezona, pie televīzijas skatītājiem nonāks jau 14. augustā. Raidījuma producenti piedāvā iepazīties ar šova dalībniekiem.

Aivars Grasis (42) ir šova vecākais dalībnieks. Liepājnieks Aivars vienmēr bijis sportisks un aktīvs, to prasījis arī viņa darbs. Šķiet, disciplīna un mērķtiecība Aivaram ir asinīs, viņš Dānijā studējis tankistu rotā, Latvijā bijis speciālās uzdevumu rotas komandieris – piedalījies militārās operācijās un misijās Latvijā, Bosnijā un Hercegovinā un citur. Punktu viņa militārajai karjerai pielika ceļa trauma, ārsti atzinuši viņu par nederīgu militārajam dienestam. Pēc smagā trieciena un dzīvesveida maiņas sācis augt Aivara svars, sasniedzot 117 kilogramus. Aivara sapnis ir nest Latvijas vārdu pasaulē. Viņa mērķis ir pārstāvēt Latviju starptautiskās veterānu vieglatlētikas sacensībās.

Juris Rigerts (24) ir šova jaunākais dalībnieks. Juris strādā uzņēmumā, kas nodarbojas ar mēbeļu pārvadāšanu un montāžu. Darba dienas lielu daļu Juris pavada kravas busiņā, kur viņš regulāri palutina sevi ar kādu hotdogu vai burgeri. Juris pats savu fizisko sagatavotību, salīdzinot ar pārējiem Īstiem večiem, vērtē vissliktāk. 113 kilogramus smagais Juris līdz 18 gadu vecumam svēris ap 60 kilogramiem, bet iepazīstoties ar dzīvesbiedri un uzsākot kopdzīvi svars strauji pieaudzis. Dzīvesbiedres gatavošanas prasmes gan nav vainagojušās ar kāzām. Juris skaidro, ka 90 kilogrami būtu gana pieņemams svars, lai pašam nebūtu kauns skatīties uz sevi kāzu uzvalkā un meitai rādīt kāzu bildes.

Jevgēņijs Petrovs (29) ir rīdzinieks ar latgalieša sirdi. 119 kilogramus smagais, pašpārliecinātais puisis strādā par IT menedžeri. Mazkustīgais darbs pie datora uzaudzējis Žeņam pamatīgu vēderu, kas traucē nodibināt tādas attiecības, kas varētu rezultēties ar kopdzīvi un ģimenes izveidošanu. Dzīvojot vientuļnieka dzīvi, Jevgēņijs novērojis, ka viņam ķermeņa aprišu dēļ nereti iet secen tās meitenes, kuras viņam patīk.

Raitis Grigorjevs (36) pirms kāda laika saņēmis no sievas ultimātu – ja viņš nesaņemsies un vismaz necentīsies iegūt izskatu, kāds bija kāzu dienā – laulība var tikt apdraudēta. Nu ultimāts izteikts vēlreiz. Projektu vadītājs Raitis sver 109 kilogramus, un līdz šim viņš piekopis daudz un dažādus veidus, lai cīnītos ar lielo vēderu. Regulārs sports un sabalansēts uzturs gan nekad nav bijis primārais instruments. Raitis pat vairākus mēnešus ir centies badoties, kā rezultātā sabojājis savu veselību un gremošanas sistēmu. Dienu pirms pirmās filmēšanas Raitis seksa laikā salauzis laulības gultu – sievai tas bijis pēdējais piliens.

Mintauts Gubāts (29) ir šova smagākais dalībnieks. Noliktavas pārzinis sver 126 kilogramus. Viņa lielākā vājība ir saldināti, gāzēti dzērieni, kurus dienā viņš spēj izdzert pat vairākus litrus. Mintauts nolēmis ar velosipēdu aizbraukt no Rīgas līdz Liepājai, par to gan ļoti nobažījusies viņa sieva, jo uzskata, ka šādā ķermenī tas ir bīstami un pat pārgalvīgi. Mintautam ir uzticēts būt par šī gada veču šoferi un ar savu 1996. gada sudraba golfiņu vizināt cīņubiedrus.

Iedvesmojošais un humora pilnais šovs «Īstie veči» no 14. augusta pirmdienās plkst. 21:00 TV3 un TVPlay!

0 Komentāri