Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Precētie pret brīvajiem» aizņemtā meitene naudas dēļ gatava pat izģērbties

  • Raksts
  • Foto
Foto: TV3 Publicitātes foto

Taksidermists Jānis attiecību spēlē ir ieradies ar augstām prasībām - viņa sapņu meitene Žanna Friske.

Jāņa stratēģija randiņos bija balstīta uz āķīgiem jautājumiem, bet pikantumos neielaidās, lai viņa meitai nav jākaunas, bet viss izvērtās daudz citādāk, ne kā iecerēts… Meklējot savu īsto, Jānis aicina dāmas iestudēt fragmentu no «Romeo un Džuljetas».

Aizņemtā Agnese apņēmās randiņā teikt tikai un vienīgi patiesību, vienīgais, ko noklusēs, ka blakus istabā sēž vīrs.

Agnese nav Jāņa gaumē, bet viņš ir sagatavojis pārbaudījumu - liek meitenei iejusties Džuljetas lomā un uzspēlēt teātri. Jānis kā īsts Romeo citē romantiskā stāsta fragmentus, bet vai Agnese spēs pārvarēt mulsumu un noskūpstīt Romeo, kā paredz lugas sižets?

Brīvā Laima sagaida Jāni meža ieskautā namiņā, ceļ galdā gardas vakariņas un puisis, šķiet, atmaidzis jaukās meitenes sabiedrībā. Arī Romeo un Džuljetas ainā ieskanas kāda kripatiņa īstu jūtu.

Laimas bērnības draugs, kas randiņu vēro monitorā, teju visu randiņu smejas kā kutināts. Viņš ir pārsteigts par Jāņa NE manierēm, jo no malas izskatoties, ka puisim vairāk par Laimu interesē kotletes. Arī Jāņa sagatavoto pārbaudījumu ar Romeo un Džuljetu viņš vērtē kritiski, jo Jānis nespēj nolasīt pat savu tekstu – «baigais jau nu Romeo».

Attiecību spēlē startē trīs meitu mamma Anita no Saldus, ko skatītāji jau iepazina raidījumā «Tēta nedienas Latvijā». Pēc šova Anitas un vīra Jāņa dzīves ceļi tomēr šķīrušies, bet tagad Anitai ir jaunas attiecības. Abi kopā ar draugu Emīlu metas avantūrā – «aptīt ap pirkstu» brīvo puisi! Meitene piedāvās Jānim sevi gan izģērbt, gan apģērbt.

Anitas draugs uzstās, lai meitene «iet uz pilnu banku», jo naudas laimests ir tā vērts. Draugs būs pārliecināts par uzvaru, jo Laima darīs visu iespējamo, bet brīvā puiša reakcija pārsteigs visus...

Pieņemt lēmumu Jānim nebija viegli un nākas atzīt, ka sievietes ir sasodīti labas meles.

Šoreiz attiecību spēlē uzvar aizņemtā meitene Anita. Pāris ir laimīgs par saņemto naudas summu 800 eiro un kopā plāno braucienu uz Zviedrijas galvaspilsētu Stokholmu.

0 Komentāri