Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Šovs «Latvijas princese 2009» sākas 3. oktobrī

  • Raksts
  • Foto
Foto: Publicitātes foto

Sākot ar 3. oktobri, sestdienu vakaros plkst. 21.15 LNT ēterā sāksies aizraujošs stāsts par mūsdienu princesi. 20 jaunas, skaistas un talantīgas meitenes, kuras izturējušas visas atlases kārtas, sāks cīņu par princeses kroni 1000 eiro vērtībā. Kura šogad kļūs par «Latvijas princesi 2009»?

Šova dalībniecēm būs jātiek galā ar dažādiem pārbaudījumiem un izaicinājumiem, lai pierādītu, ka ir princeses kroņa cienīgas. Viņām būs jādejo valsis, jāveic pārbaudījumi mežā un darbi lauku sētā. Skatītājus un ekspertus būs jāpārsteidz ar savu talantu un jāpārzina galda etiķetes smalkumi. Meitenēm būs jālasa lekcija par kādu pašlaik aktuālu tēmu un jāveic citi uzdevumi, kur tiks pārbaudīta gan viņu fiziskā sagatavotība, gan spēja reaģēt dažādās situācijas un sevi pierādīt.

Daļa šova filmēšanas norisinājās vēsturiskajā Benjamiņu namā — viesnīcā «Europa Royale Hotel Riga», kura telpās gandrīz pirms gadsimta notika valsts smalkākās pieņemšanas un balles.

Lai noteiktu, kura meitene iegūs kroni un titulu «Latvijas princese 2009», meiteņu prasmes vērtēs ne tikai šova vadītājs Valdis Škutāns, bet arī visdažādāko jomu speciālisti un eksperti: aktrise Rēzija Kalniņa, aktieris Intars Rešetins, «Latvijas princese 2008» uzvarētāja Katrīna Puriņa, atpūtas kompleksa «Rakši» saimnieks Kristaps Blaus, fitnesa treneris Kaspars Ozoliņš un citi.

Kā meitenes tiks galā ar dažādiem pārbaudījumiem un izaicinājumiem? Kā veidosies viņu savstarpējās attiecības? Vai konkurence starp meitenēm sāksies jau no pašas pirmās šova sērijas? Kura iegūs princeses kroni 1000 eiro vērtībā, ko veidojis mākslinieks Oskars Degro no «Kristāla modes studijas»? Sestdien, 3. oktobrī, skatieties šovu «Latvijas princese 2009» un uzziniet, kuras meitenes sapnis par princeses kroni sabruks jau pirmajā sērijā?

0 Komentāri