Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Filma «Padoties aizliegts» - mēnesi uz lielā ekrāna

Foto: Publicitātes foto

Kinoteātris atkārtoti pagarina filmas rādīšanas laiku.

Pirmā latviešu dokumentālā filma, kas debitējusi kinoteātrī «Parex Plaza», - Rīgas Kinostudijas uzņemtais stāsts «Padoties aizliegts» – ne vien noturējusies repertuārā divas sākotnēji paredzētās nedēļas, bet tās izrādīšana jau otro reizi tiek pagarināta vēl par nedēļu. Tūkstošā skatītāja sagaidīšana jau otrajā nedēļā un filmas rādīšanas laika divkāršošana – tas ir rezultāts, kas pārspēj jebkuras filmu veidotāju cerības un gaidītos apmeklējuma rezultātus.

«Kopš dokumentālās filmas «Atrasts Amerikā», kas izraisīja milzīgu sabiedrības interesi un ir rekordiste Latvijas dokumentālā kino apmeklējuma ziņā, ir pagājuši seši gadi. Filma «Padoties aizliegts» ir pierādījums tam, ka sabiedrība atkal ir gatava uzklausīt patiesu stāstu par reāliem cilvēkiem un īstām emocijām. Pretēji iepriekš minētajai filmai «Padoties aizliegts» nav nominēta Lielajam Kristapam, norādot uz kino aprindu «elites» citādo gaumi, taču skatītāji to mīl, un tas ir pats galvenais,» saka Rīgas Kinostudijas valdes priekšsēdētājs un filmas producents Vents Horsts.

Filma «Padoties aizliegts» stāsta par pretrunu plosīto un kolorīto personību, sportistu un treneri Aivaru Ritenieku un viņa dēliem, kuriem nākas cīnīties ar korupciju, birokrātiju un cilvēku savtīgajām interesēm, lai varētu nodoties savai kaislībai – sportam.

«Vislielākais prieks ir par to, ka «Padoties aizliegts» nav filma, ko parāda kinoteātrī pienākuma pēc, jo tapusi latviešu filma – un tad jau jāparāda, priecājoties, ja apmeklējums pārsniedz kaut simtu. Ar šo filmu esam uzrunājuši cilvēkus un, kas ir svarīgākais, viņi ir atsaukušies, par ko liecina vairāki simti skatītāju vienā nedēļas nogalē vien. Ir patīkami dzirdēt cilvēku smieklus seansa laikā un pārdomas par savu dzīvi pēc filmas noskatīšanās,» saka filmas režisors Dzintars Dreibergs.

www.padotiesaizliegts.lv

Pēc izrādīšanas kinoteātrī «Parex Plaza» filma «Padoties aizliegts» un tās radošā komanda apceļos Latviju, viesojoties reģionālajos kinoteātros un kultūras namos. Sekojiet informācijai filmas mājas lapā.

0 Komentāri