Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Dziedošo ģimeņu» ceturtdaļfinālā dzirdēsim vasaras saulainos hitus

  • Raksts
  • Foto
Foto: Publicitātes foto

22. novembrī plkst. 20.20 Latvijas ģimeņu dziedāšanas svētkos valdīs īpaši silta un mīļa atmosfēra, jo četras dziedošās ģimenes skatītājus priecēs ar divām dziesmām — ģimenes izpildīs vasaras saulainos hitus un kādu mīļu dziesmu no jau esošā repertuāra, lai cīnītos par iekļūšanu šova pusfinālā!

Riču ģimene izpildīs dziesmu «Zemenes», Vītolu ģimene dziedās «Wild Child», Eriņu ģimene uzstāsies ar dziesmu «Latgaļu regejs», bet Igauņu ģimene dziedās «Tu jau zini».

Savukārt otra dziesma, ar kuru ģimenes priecēs skatītājus šo svētdien, būs kāda jau iepriekš izpildīta kompozīcija: Riču ģimene uzstāsies ar dziesmu «Atnāk jauka vasariņa», Vītolu ģimene izpildīs «Zelta sietiņu», Eriņu ģimene dziedās «Klusiet, jauni, klusiet, veci», savukārt Igauņu ģimene izpildīs dziesmu «Rūžeņa» un «Vismīļā māte».

Svētdien kā viesmākslinieki Latvijas dziedošo ģimeņu svētkos viesosies populārais vācu duets Klaus & Klaus, kuri vācu valodā izpildīs Maestro Raimonda Paula un Guntara Rača dziesmu «Cāļus skaita rudenī».

Projekta žūrijā, kā ierasts, būs komponists un pianists Uldis Marhilēvičs, Maestro Raimonds Pauls un LNT sirsnīgo labestības projektu — «Labestības diena» un «Eņģeļi pār Latviju» — vadītāja Katrīne Pasternaka.

0 Komentāri