Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Uzņems kulta seriāla «Grejas anatomija» desmitā sezona

  • Raksts
  • Foto
Foto: Publicitātes foto

Tuvojoties populārā «FOX Life» medicīnas seriāla «Grejas anatomija» 9. sezonas noslēgumam, tās veidotāji ir apstiprinājuši ilgi gaidīto ziņu – turpinājums būs! Tas nozīmē, ka jau pavisam drīz sāksies darbs pie 10. sezonas uzņemšanas, kuras pasaules pirmizrāde varētu notikt jau šī gada rudenī.

«Man ir liels prieks kliedēt iepriekš izskanējušās baumas un spekulācijas par to, ka seriāla 9. sezona ir pēdējā. Ar pilnu atbildību un saviļņojumu paziņoju - mēs filmēsim «Grejas anatomijas» 10. Sezonu,» atklāj seriāla scenārija autore producente Šonda Raimsa. «Mēs nevaram tāpat vien ņemt un visu izbeigt. Mums ir vēl daudz, ko stāstīt,» viņa intriģējoši turpina.

«Grejas anatomijas» veidotāji ir arī atklājuši, ka jaunajā sezonā filmēsies aktieri:

Elēna Pompeo (Meredita Greja), Sandra Ou (Kristīna Janga), Džastins Čeimberss (Aleks Karevs), Čandra Vilsone (Miranda Beilija), Džeimss Pikenss (Ričards Vebers), Patriks Dempsijs (Dereks Šeperds) un Kevins Makkids (Ouens Hants).

«Šis ir viens no populārākajiem kanāla «FOX Life» seriāliem, tāpēc esam priecīgi, ka tā veidotāji ir nolēmuši filmēt turpinājumu. Tas, kad «Grejas anatomija» jaunākā sezona būs redzama Latvijas skatītājiem, ir lielā mērā atkarīgs no pasaules pirmizrādes datuma. Tāpēc apbruņojamies ar pacietību un sekojam jaunākajai informācijai!» saka FOX International Channels Latvia Mārketinga vadītāja Ilze Buna.

Seriāls allaž lepojies ar augstu reitingu, bet 9. sezonā tas sasniedza vēl nebijušu augstumu. Piemēram Amerikā katrai no sezonas sērijām bija vairāk nekā 12,5 miljoni skatītāju. Visticamāk, ka tieši reitinga kāpums kļuva par iemeslu Raimsas lēmumam turpināt priecēt «Grejas anatomijas» fanus ar lieliskiem psiholoģiskiem portretiem, neparedzamām situācijām un brīnišķīgiem aktieriem.

«Grejas anatomija» ir seriāls, kas iemantojis miljoniem skatītāju mīlestību visā pasaulē, arī Latvijā. Tā vēsture aizsākās 2005. gada, kad uzņēma pirmo sezonu. Seriāls, tā veidotāji un aktieri apbalvoti ar prestižo godalgu «Zelta Globuss» un trim «Emmy» balvām. Viņi saņēmuši vēl dažādus citus apbalvojumus un izvirzīti neskaitāmām nominācijām.

Pēc pasaules mediju ekspertu uzskata, «Grejas anatomija» ir ietekmējusi cilvēku ikdienu un izpratni apkārt notiekošo. Tas nav tikai seriāls, bet gan sava veida fenomens, pauž speciālisti.

Visticamāk, ka seriāla panākumu atslēga slēpjas faktā, ka sižetiskā līnija un tik precīzais reālās dzīves atainojums, spējis piesaistīt ne tikai sieviešu, bet nav atstājis vienaldzīgus arī vīriešus, bērnus un vecāka gadagājuma ļaudis.

Tas, kad seriāla jaunākā sezona būs redzama Latvijas skatītājiem, ir lielā mērā atkarīgs no pasaules pirmizrādes datuma, tāpēc apbruņojamies ar pacietību un sekojam jaunākajai informācijai!

0 Komentāri