Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Latvijas zelta talantu 2» pirmais raidījums sola pārsteigt visus

Foto: Publicitātes foto

Jau šo svētdien, 15. martā, plkst. 21.00 LNT kanālā tiešraidē no Liepājas Olimpiskā centra Rožu zāles varēsim sekot līdzi Latvijas talantīgāko cilvēku zvaigžņu stundai konkursa «Latvijas zelta talanti 2» otrās sezonas pirmajā raidījumā.

Pārsteigumu netrūks, un skatītājus priecēs 10 dažādi priekšnesumi, kurus sagatavojuši dalībnieki, kas brauks uz Liepāju no visas Latvijas.

Pirmajā raidījumā uzstāsies:

Rita Eglīte no Rīgas, kas demonstrēs savu lokanību, dejojot un izpildot priekšnesumu ar vingrošanas riņķiem. Meitene jau divus gadus vismaz divas stundas dienā velta sava talanta rūpīgai izkopšanai, vasarā trenējoties pat sešas stundas dienā.

Break dance grupa «LoRRetX Crew», tās sastāvā ir puiši — vidusskolnieki Edgars Kalniņš, Alvis Gubernatorovs, Ivolijs Priļepskis un Konstantīns Geidans no Jelgavas. Viņi rādīs savas break dance dejas prasmes. Katru dienu dejotāji vismaz trīs stundas pavada vaiga sviedros deju zālē, lai pilnveidotu savu talantu.

Gunārs Toms Narbuts un Makss Hmeļevskis no Liepājas pārsteigs visus ar jo-jo trikiem. Lai uzlabotu savu virtuozitāti, aktīvie jaunieši katru dienu vismaz trīs stundas velta sava talanta pilnveidošanai.

Grupa «M.G.M», tās sastāvā Niklāvs Sekačs un Roberts Džeriņš no Liepājas, demonstrēs savu talantu, repojot duetā. Puiši ar repošanu nodarbojas jau divus gadus.

Kokļu duets «Eks Diez», kurā muzicē māsas Evija un Sintija Slokas un Krista Ķenga no Baldones, sagādās pārsteigumu, izpildot skaistu dziesmu ar kokļu pavadījumu. Visas trīs meitenes kopā muzicē jau gadu.

Agnija Tiltniece no Liepājas demonstrēs freestyle jeb brīvā stila deju. Ar dejošanu jaunā dejotāja nodarbojas jau divus gadus, un tā ir viņas sirdslieta. Aktīvā Agnija katru dienu vismaz divas stundas velta sava talanta pilnveidošanai.

Zigmārs Valters no Dobeles rādīs savu talantu — afrikāņu bungu spēlēšanu. Šo nodarbi talantīgais jaunietis apguvis pirms pusotra gada pašmācības ceļā. Šo talantu puisi sācis ar vālīšu dauzīšana pa sienām un galdiem.

Grupa «Rock The Nation», kuras sastāvā ir Jānis Polikarpovs, Artūrs Arnis Polikarpovs un Jānis Turlajs no Salaspils, pārsteigs ar ļoti spēcīgu dziedājumu un ģitāras spēlēšanu.

Deju grupa «Ritms» — Inga Grauziņa, Zane Otersone un Kristīne Prave no Rīgas — sagatavojusi īpašu pārsteigumu. Lokanās meitenes ar dejošanu nodarbojas jau vairākus gadus un ļoti nopietni, vismaz trīs reizes nedēļā aktīvi spodrina savu dejotprasmi.

Marita Greidāne no Rīgas demonstrēs savu dziedātprasmi, pārsteidzot visus ar brīnišķīgo balsi. Deviņpadsmit gadu veco Maritu Dievs apveltījis ar īpaši skaistu un valdzinošu balsi. Dziedāšana ir meitenes lielākais dzīves prieks, viņa dzied visur un vienmēr. Draugi jau joko, ka gatavi pat piemaksāt, lai Marita kādreiz apklustu.

LNT vēlas pateikt paldies visiem, kuri piedalījās šova «Latvijas zelta talanti 2» atlasēs. Drīzumā LNT mājaslapā tiks publicēts šova «Latvijas zelta talanti 2» pilns dalībnieku saraksts, kad visi būs apstiprinājuši iespēju ierasties uz šova tiešraidēm.

Jau ziņots, ka pagājušajā nedēļā talantīgākie Latvijas iedzīvotāji tika meklēti Rīgā, Liepājā, Jelgavā, Rēzeknē un Valmierā. Kopumā pieteicās gandrīz 1500 cilvēki, kuri pārsteidza ar dažādiem neparastiem un īpašiem talantiem.

«Latvijas zelta talantu 2» vadītājs būs viens no talantīgākajiem un veiksmīgākajiem popmūzikas izpildītājiem un autoriem Latvijā — mūziķis Lauris Reiniks.

Šova «Latvijas zelta talanti» otrās sezonas žūrijā būs divi pastāvīgie žūrijas locekļi — mūzikas pedagoģe un viena no profesionālākajām latviešu dziedātājām Jolanta Gulbe un LNT atraktīvais laika ziņu un interaktīvā raidījuma «Tautas balss» vadītājs Māris Grigalis. Savukārt trešais šova žūrijas loceklis katru nedēļu būs kāds Latvijā ievērojams cilvēks. Šonedēļ kā trešais žūrijas loceklis šovā viesosies viens no vokālās grupas «Cosmos» dalībniekiem Jānis Ozols.

Žūrijas galvenais uzdevums būs vērtēt, vai šova dalībniekam ir vai nav talants. Bet tieši skatītāji būs tie, kas, balsojot par saviem favorītiem, noteiks talantīgākos!

Atgādinājums: uz šova tiešraidēm iespējams iegādāties arī biļetes «Biļešu servisa» un «Statoil» kasēs. «Tele 2» un «Zelta zivtiņas» klientiem biļešu iegādei 30% atlaide.

0 Komentāri