Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

LTV1 raidījuma «Kas te? Es te!» varoņi atklāj talantus!

Foto: Publicitātes foto

LTV1 bērnu raidījumā «Kas te? Es te!» (tautā mīļi saukts vienkārši par «Kasti»), kas skatāms brīvdienās plkst. 9.00, no 8. marta svētdienās ienākuši intriģējoši jaunumi.

Raidījuma radošā komanda sola: prieka netrūks ne bērniem, ne viņu vecākiem, jo raidījuma galvenie varoņi atklājuši sevī mītam vairākus fascinējošus talantus!

Kartona namiņā, kurā dzīvo četras lelles — lupatu lelle Lupe (Līga Vītiņa), drāšu vīriņš Varis (Enriko Avots), plastmasas karavīrs Pukšs (Jānis Apeinis) un koka cilvēciņš Konstantīns (Dzintars Krūmiņš) —, jautrībai un jestrām izdarībām nekad nepienāk gals, jo vienmēr tiek atrasts kas jauns un aktuāls, ko aprunāt un izmēģināt, par ko brīnīties un kam sekot līdzi.

Pašlaik lellēs pamodusies pavasara sajūta un nu katra steidz atklāt savus visslēptākos talantus un vēlmes. Tāpēc turpmāk svētdienās arī mazajiem «Kastes» skatītājiem būs iespējams sekot līdzi leļļu talantu atklājumiem.

Izrādās, ka Konstantīnam ļoti patīk lasīt dažnedažādas grāmatas — it sevišķi tad, ja ir kāds, kas klausās. Tieši tādēļ Konstantīns aicina visus skatītājus kopā ar viņu ienākt jaunākajā latviešu grāmatu pasaulē.

Bet Lupe visu mūžu slepeni sapņojusi, ka reiz no saviem zīmējumiem varētu uztaisīt īstu animācijas filmu, tāpēc ir cieši apņēmusies noskatīties jaukākās un labākās latviešu multiplikācijas filmas, lai sasmeltos iedvesmu sava sapņa realizēšanai.

Savukārt Varis beidzot nolēmis pierādīt, ka viņa nepārtrauktā ņemšanās ap darba galdu tomēr spēj nest arī interesantus atklājumus, tāpēc aicina visus bērnus kopā ar viņu veikt dažnedažādus eksperimentus. Turklāt viņš sola, ka lielāko daļu visu eksperimentu ikvienam būšot iespējams izpildīt arī mājās. Vai tiešām? Pārbaudīsim!

Bet Pukšs tikmēr nolēmis darīt to, kas viņam tik ļoti patīk, — dziedāt. Lai būtu jautrāk, viņš to vēlas darīt kopā ar bērniem, tāpēc aicina ikvienu dziedātgribošo pieteikties un braukt ciemos.

Tas nozīmē, ka «Kaste» svētdienu rītos dunēs no eksperimenta trokšņiem un jautrām dziesmām, spīdēs spožāko multfilmu gaismā un pildīsies ar noslēpumainiem stāstiem.

0 Komentāri