Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Šovā «Dziedi ar zvaigzni» sākas īstas Milžu cīņas

  • Raksts
  • Foto
Šovā «Dziedi ar zvaigzni» sākas īstas Milžu cīņas. | Foto: Publicitātes foto.

Vēl nav apritējusi pat nedēļa kopš TV3 Lielā Svētdienas šova «Dziedi ar Zvaigzni. Milžu cīņas» atklāšanas, kad jau sākusies īstena spēkošanās un cīņas. Šajā nedēļā abi šova Milži – Uldis Marhilēvičs un Niks Matvejevs, ķērušies klāt saviem pienākumiem un uzsākuši ciešu sadarbību ar savu komandu – katram pieci pāri.

Katrs no Milžiem izvēlējies atšķirīgu pieeju, kā strādāt ar zvaigznēm un dziedātājiem. Dzirdēts, ka radušās situācijas, kurās Milzim un dziedātājam tik ļoti atšķīries viedoklis un skatījums uz priekšnesumu, ka pat izcēlušies strīdi un nopietnas domstarpības. Pie kā tas novedīs? Vai strīdos dzimst patiesība un spoži priekšnesumi? Par to varēs pārliecināties jau šajā svētdienā «Dziedi ar Zvaigzni. Milžu cīņas» tiešraidē 20.30 TV3.

Milži sadalījuši zvaigznesPagājušajā svētdienā tika atklāts TV3 Lielais Svētdienas šovs «Dziedi ar Zvaigzni. Milžu cīņas» un tika noskaidrotas divu Milžu komandas. Nika Matvejeva komandā darbosies šādas zvaigznes un dziedātāji – Jolanda Suvorova ar Jāni Lemeži, Artis Robežnieks ar Vinetu Elksni, Aleksandra Kurusova ar Kārli Būmeisteru, Jānis Kvēps ar Evitu Zālīti un Linda Neimane-Zobena ar Viktoru Zemgali. Sadarbība ar otru Milzi Uldi Marhilēviču veidosies Veronikai Plotņikovai ar Martu Kristianu Kalniņu, Varim Vētram ar Olgu Rajecku, Aijai Dzērvei ar Ati Auzānu, Andrai Strauss ar Aivaru Brīzi un Mārtiņam Burkem-Burkevicam ar Lieni Bronušu.

Lai skudriņas skrienKatrs no Milžiem izvēlējies atšķirīgu pieeju darbam ar savām komandām. U.Marhilēvičam būtisks ir muzikālais sniegums un vokāla kvalitāte, turpretim N.Matvejevs uzskata, ka visiem iespējamiem veidiem jāpanāk, ka pa muguru skrien skudriņas, un nav būtiski, kā to panāk – ar priekšnesumu, dziedājumu vai citiem pieejamiem līdzekļiem. Zināms, ka īpaša uzmanība no N.Matvejeva puses šajā nedēļa tiek A.Kurusovai un K.Būmeisteram, kuri atklāšanas reizē par mata tiesu paglābās no izbalsošanas, Milzim izmantojot Veto tiesības. Šajā svētdienā varēs pārliecināties, kā veicies ar ieguldīto darbu, jo N.Matvejevs vairs nespēs nevienu no pāriem nosargāt. Lai nu kā, būs interesanti vērot katra Milža taktikas plusus un mīnusus!

0 Komentāri