Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Animācijas filmai «Veterinārārsts» pasniegs balvu Briselē

Foto: publicitātes foto

Animācijas filma «Veterinārārsts» nupat ieguvusi skatītāju žūrijas balvu Eiropas filmu skatē «Mana Eiropa», kas pēc nedēļas tiks pasniegta Briselē.

Filmu skate «Mana Eiropa» norisinājās jau trešo gadu pēc kārtas, un tās laikā filmas, arī «Veterinārārsts», apceļojušas divdesmit dažādas Eiropas vietas — bijušas Spānijā, Grieķijā, Vācijā, Ungārijā un citās valstīs. Skates laikā filmas tiek rādītas gan kinoteātros, gan universitātēs, jauniešu organizācijās un kultūras iestādēs. Šīs skates mērķis ir iepazīstināt eiropiešus ar Eiropā ražotām filmām, kas skar tādas svarīgas tēmas kā cilvēktiesības, integrāciju un dzīvi Eiropā, kā arī vides problēmas un to risinājumus.

Filmu studijā RIJA veidotā Signes Baumanes īsfilma «Veterinārārsts» projektā «Mana Eiropa» ieguva skatītāju balvu, kas tiks pasniegta nākamsestdien Briselē, kur norisināsies šā projekta noslēguma skate, uz kuru ir aicināta arī filmas režisore.

0 Komentāri