Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«UgunsGrēka» komandai vēlas pievienoties Kombuļu Inese

Foto: Facebook/Publicitātes foto

Seriāla »UgunsGrēks» veidotāji izsludinājuši konkursu – tiek meklēti pieci aktieri no tautas, kuri vēlētos pieveinoties saviem iemīļotajiem tēliem, lai epizodiskās lomās parādītos TV ekrānos. Uz lomu seriālā esot pieteikusies arī dziedātāja Inese Saulīte, skatuves vārdā Kombuļu Inese, un lūdz fanus atbalstīt viņu balsojumā.

«Izdomāju, pieteicos… Ja vēlies mani arī redzēt starp aktieriem, iesaki un balso «skaties.lv»,» savu fanu armiju ar sociālo tīklu palīdzību aģitēt sākusi māksliniece.

Jau vēstījām, ka noslēdzošajā seriāla «UgunsGrēka» sezonā tā veidotāji piedāvā seriāla faniem līdz šim nebijušu iespēju – kļūt par «UgunsGrēka» aktieri. Tas noteikti varētu interesēt īstenos «UgunsGrēka» fanus, jo tā ir ekskluzīva iespēja filmēties populārākajā un garākajā seriālā Latvijas vēsturē.

Konkurss norisināsies vairākās kārtās. Lai pieteiktos no 6. līdz 12. martam, nepieciešams augšupielādēt savu personīgo vai drauga, vai draudzenes fotogrāfiju vietnē «skaties.lv» un aizpildīt konkursa pieteikuma anketu, pievienojot kodolīgu aprakstu, kāpēc vēlies kļūt par seriāla «Ugunsgrēks» aktieri. No 13. līdz 28. martam ir iespējams balsot par konkursa dalībniekiem, kā arī turpināt pieteikties konkursam.

30 dalībnieki, kuri būs saņēmuši visvairāk balsu, tiks izvirzīti konkursa finālam. No šiem finālistiem seriāla «UgunsGrēks» producenti izvēlēsies pieci, kuri tiks aicināti filmēties seriālā.

Provizoriskais filmēšanās laiks - 2017. gada aprīlis.

0 Komentāri