Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Prāta Vētras» koncertfilmas bezmaksas seansi šo piektdien visā Latvijā

«Prāta Vētras» koncertfilmas «Vēl viena klusā daba» bezmaksas seansi šo piektdien | Foto: Publicitātes foto

Jau šo piektdien, 2013. gada 19. aprīlī grupa «Prāta Vētra» kopā ar AS «Laima» realizēs unikālu projektu – koncertfilma «Vēl viena klusā daba» vienlaikus bez maksas tiks demonstrēta 100 Latvijas pilsētās un novados.

Uz seansiem Tukumā, Smiltenē, Mārupē, Ogrē, Madonā, Ādažos, Carnikavā, Ķekavā, Salaspilī, Siguldā, Jēkabpilī, Zentenē, Jelgavā un Valmierā brīvu vietu vairs nav.

  • Ieejas kartes uz pārējām pilsētām un novadiem meklējiet «ekase.lv» sadaļā «Biļetes».

Ņemot vērā lielo interesi, konoteātri «Lora» Siguldā un «Gaisma» Valmierā, koncertfilmu iekļaus savā repertuārā. Precīzu informāciju par seansiem meklējiet kinoteātru mājas lapās.

Sadarbībā ar draugiem.lv - «draugiem.lv/pratavetra» ir izvietota Latvijas karte, kurā ir iespējams atzīmēt, kur plānojat apmeklēt koncertfilmas «Vēl viena klusā daba» seansu.

Koncertfilmas bezmaksas seansi notiks arī latviešu centros ārzemēs – Tallinā un Tartu (Igaunija), Minesotā un Čikāgā (ASV) Adelaidē un Melburnā (Austrālija), St. Poltenā (Austrija), Vejlē (Dānija), Tbilisi (Gruzija), Londonā (Lielbritānija), Dublinā un Limerikā (Īrija), Briselē (Beļģija) un Cīrihē (Šveice). Seansu norises vietas un laikus meklējiet «pratavetra.lv».

«Kopā radītā projekta mērķis ir vienkāršs - vienlaicīgi 100 vietās Latvijā dot iespēju saņemt pozitīvas emocijas, ko, neapšaubāmi, radīs koncertfilma. Dodot prieku, daloties priekā radām harmonisku laimes sajūtu - to mums iemācījis darbs, radot Laima šokolādi. Tāpēc ticam, ka 19.aprīļa kinoseanss gandarīs daudzus jo daudzus Latvijā un ārvalstīs,» atzīst Rolands Gubis, AS «Laima» valdes priekšsēdētājs.

Vairāk informācijas «pratavetra.lv» un«ekase.lv», seansu norises vietā vai pa tel. 67334495.

Prāta Vētras koncertfilma «Vēl viena klusā daba» DVD un Blu-Ray formātos jau pārdošanā.

0 Komentāri