Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Pērkons» brīvdabas koncertu sākumu atzīmēs ar īpašu pasākumu

Foto: Publicitātes foto

Atmodas laika nozīmīgākā un skandalozākā Latvijas rokgrupa «Pērkons» 17. maijā plkst. 17.00 ar pasākumu tirdzniecības centrā «Spice» ieskandinās Ievas Akurateres un Jura Kulakova jubilejas programmas «Sapumpurots zars» vasaras brīvdabas koncertus. Līdz ar bezmaksas koncertu t/c «Spice» apmeklētājiem, kurā skanēs leģendārās 1980. gadu dziesmas, tiks atklāta «Pērkons» foto un piemiņas lietu izstāde. 

Izstāde tapusi sadarbībā ar Rakstniecības un mūzikas muzeju. Tā «Spicē» būs aplūkojama apaļu mēnesi, līdz 17. jūnijam, un viens no tās galvenajiem objektiem būs Latvijā izgatavotais sintezators. Unikālais mūzikas instruments ir liecība fundamentālai mūziķu problēmai 70.- 80. gados – ierobežota piekļuve mūzikas aparatūrai un instrumentiem. Tādēļ sintezatorus Latvijā sāka būvēt pašu speciālisti. Šis J.Kulakova sintezators ir Imanta Kalniņa ilggadējā skaņu režisora Viļņa Kazaka būvēts, tas tapis 70. gadu beigās, tāpēc arī radusies leģenda par to, ka Kulakovam pieder pirmais Latvijā būvētais sintezators. Izstādē tiks izrādītas arī fotogrāfijas no grupas agrīnajiem gadiem, Akurateres skatuves tērpi un citas interesantas relikvijas.

«Pērkonam» vienmēr bijusi svarīga atgriezeniskā saite ar klausītājiem, tādēļ arī tagad ikviens interesents «Spices» info centrā uzstādītajā kastē var atstāt savu jautājumu grupas dalībniekiem, un viņi centīsies uz to atbildēt koncerta dienā. Jautājumus grupai varēs uzdot arī visi pasākumā klātesošie. Interesantāko jautājumu autori saņems kompaktdisku ar «Pērkons» ierakstiem.

Kā jau jubilejā klājas, jubilārus sveiks konditorejas uzņēmums «Staburadze», dāvinot torti grupai un pasākuma apmeklētājiem torti ar gulbi.

Līdz ar pasākumu «Spicē» «Pērkons» dodas septiņu brīvdabas koncertu turnejā - 24. maijā plkst. 19.00 - Saldus Kalnsētas parka estrādē, 9. jūlijā plkst. 21.00 – Dzintaru Koncertzālē, 13. jūnijā plkst. 19.00 – Bauskas pilskalna estrādē, 11. jūlijā plkst. 19.00 - Durbes estrādē, Tukumā, 26. jūlijā plkst. 19.00 – Jelgavas Uzvaras parka estrādē un 2. augustā plkst. 19.00 Liepājā, koncertdārzā «Pūt vējiņi», kulminācija pirotehnikas efektu pavadībā - augusta beigās – Ogrē. «Sapumporots zars» koncertturnejā grupa «Pērkons» dodas šādā sastāvā: Juris Kulakovs (taustiņi), Juris Sējāns (bass, vokāls), Leons Sējāns (solo ģitāra), Ieva Akuratere (vokāls), Raimonds Bartaševičs (vokāls) un Ikars Ruņģis (sitamie instrumenti).

  • Biļetes uz visiem grupas «Pērkons» koncertiem «Sapumpurots zars» nopērkamas «Biļešu paradīzes» kasēs.

Tuvojoties pasākumiem biļetes var palikt dārgākas, tāpēc aicinām tās iegādāties laikus.

0 Komentāri