Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Jūlijā TV skatītāji cītīgi sekojuši līdzi Dziesmu un deju svētkiem

Foto: <a target="_blank" href="http://www.flickr.com/people/dziesmusvetki/">Dziesmu un deju svētki</a>, All Rights Reserved

Skatītāko jūlija televīzijas programmu topa pirmajā vietā ir XXV Dziesmu un XV Deju svētku laikā demonstrētais deju lieluzvedums «Tēvu laipas» kanālā LTV1, kuru vērojuši vidēji 10,2% jeb 204 900 Latvijas iedzīvotāju, kas vecāki par četriem gadiem, liecina pētījumu aģentūras TNS apkopotie jūlija televīzijas auditorijas pētījuma rezultāti.

Otrajā vietā ir XXV Dziesmu un XV Deju svētku noslēguma koncerts «Līgo!» kanālā LTV1, kuru vērojuši vidēji 7,9% jeb 158 500 skatītāju.

Savukārt trešajā vietā ierindojusies svētdienas «Panorāma», kuru vērojuši vidēji 7,4% jeb 148 700 Latvijas iedzīvotāju, kas vecāki par četriem gadiem.

Arī topa ceturto, piekto un sesto vietu ieņem LTV1 kanālā demonstrētie raidījumi - svētdienas sporta ziņas, «Panorāmas» laika ziņas, kā arī «Panorāmas» sporta ziņas.

Septītajā vietā ierindojas no pirmdienas līdz piektdienai demonstrētās TV3 laika ziņas.

Astotajā vietā ir LTV1 demonstrētais XXV Dziesmu un XV Deju svētku dalībnieku gājiens, devītajā - no pirmdienas līdz piektdienai TV3 demonstrētais raidījums «Bez tabu».

Topa desmitnieku noslēdz LTV1 demonstrētā «Panorāma» sestdienā.

0 Komentāri