Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Kinolektoriju «Tas, ko Tu nedrīksti nezināt» noslēgs erotiskā šausmu filma «Zirneklis» un Naumaņa lekcija

Foto: Valdis Ilzēns

Kinolektorija «Tas, ko Tu nedrīksti nezināt» cikla noslēgumā paredzēta erotiskā šausmu filma «Zirneklis» (1992) un Normunda Naumaņa lekcija.

LKA Rīgas Kino muzeja kinolektorijā «Tas, ko Tu nedrīksti nezināt X: Latviešu variants» 11.12 plkst. 19.00 kino «Splendid Palace» tiks izrādīta Vasilija Masa filma «Zirneklis» (1992, 97’), pirms filmas lekciju lasīs kinokritiķis Normunds Naumanis. Tā būs kinolektorija cikla noslēdzošā lekcija un filma.

«Zirneklis» ir latviešu pirmā un vienīgā erotiskā šausmu filma. Galvenajā lomā - debitante Aurēlija Anužīte. Arī režisors Vasilijs Mass ir debitants, pēc profesijas kinomākslinieks («Limuzīns Jāņu nakts krāsā» (1981)).

Filmas centrā ir Vita, jauna meitene, par kuras ķermeni un dvēseli cīnās labie un ļaunie spēki divu vīriešu – garīdznieka un perversa mākslinieka - veidolā. Vitai sāk šķist, ka viņu vajā šausminošs zirneklis, un robeža starp murgiem, fantāziju un realitāti tiek nojaukta. «Trash» kino elementiem piesātināts darbs, kas, iespējams, raksturo pārmaiņu laika nestabilo sajūtu kolektīvajā apziņā.

Lomās – Ļubomiras Laucāvičs, Romualds Ancāns, Mirdza Martinsone, Mirdza Kappele, Sauļus Balandis, Aļģirdas Paulāvičus.

Ieeja seansā no 18 gadu vecuma. Filma tiks demonstrēta krievu valodā ar sinhrono tulkojumu valodā.

  • Ieeja – 2.50 Ls, studentiem ar ISIC karti 2.00 Ls, Latvijas Kinematogrāfistu savienības biedriem - ieeja brīva.
0 Komentāri