Menu
RUS
Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Vita Baļčunaite aicina mācīties saklausīt sirdsbalsi

Sejas 14
Foto: Publicitātes foto

Aktrise, dziedātāja un raidījumu vadītāja Vita Baļčunaite ir pārliecināta: visgaršīgākais ir ar mīlestību gatavots ēdiens.

TOP vieta Latvijā

Mājas. Vieta, kurā allaž kārojas atgriezties. Tāda viennozīmīgi ir Latvija un kāds neliels stūrītis no tās, kur iekārtots mans miteklis ar šo tik īpašo «mājas sajūtas» smaržu.

TOP ēdiens

Mīļākie ir našķi, ar kuriem mūs palutina Māte Daba, piemēram, augļi (kivi, banāni) vai rieksti (lazdu rieksti, pistācijas). Labprāt pamielojos arīdzan ar žāvētiem augļiem. Nešaubos, ka šis fakts tiks apšaubīts, tomēr mamma, draugi zina - man patīk tā īsteni kreptīgi ieturēties. Visgardākais ēdiens - protams, tāds, kurš ar mīlestību gatavots!

TOP vasaras hobijs

Mācīties saklausīt savu sirdsbalsi un tādējādi dzīvot saskaņā ar apkārtējo Pasauli. Šajā Dzīves skolas ceļojumā dažkārt lielisks atbalsts ir grāmatas.

Mūzika ir visapkārt - mūsos, Visumā. Tā atmodina, skarot Dvēseles stīgas. Iemācoties arīdzan klusuma skanošo burvību saklausīt, gūstam atskārsmi, ka dodamies pa mums šai Dzīvē piemērotu ceļu - pa, manuprāt, vienīgo īsteno - mīlestības ceļu. Un tas attiecas ne tikai uz vasaru, bet visu gadu.

TOP vasaras transportlīdzeklis

Vislabprātāk «no punkta uz punktu» pārceļoju ar kājām, tomēr, ja jāmēro prāvāki attālumi vai arīdzan laika deva ir ierobežota, tad izmantoju sabiedriskā transporta sniegtās priekšrocības.

Jāatzīstas,

ar nepacietību gaidu mirkli, kad reālajā vidē tiks ieviesti tādi braucamrīki kā kinolentē «5.elements» - attālāki no zemes virsmas.

TOP atpūtas vieta vasarā

Neapdomājoties varu sacīt, ka jūras tuvums! Vieta, kur vasarā ir iespēja atpūsties kopā ar draugiem, uzspēlējot volejbolu, uzmeistarojot pikniku vai salsas pasākumu, vai vienkārši paplunčājoties pa ūdeni, izbaudot saules staru pieskārienus.

Jūras klātbūtne ir nepieciešama jebkurā gadalaikā. Dažkārt vienkārša paklaiņošana gar tās krastu vai uz kādu laika sprīdi pierimšana tās tuvumā palīdz rast spēkus, iedvesmot, sakārtot domas, rodot atbildes uz vaicājumiem. Tāda it kā īslaicīga atslēgšanās no t.s. realitātes, lai vēlāk, jau uz jauna viļņa manevrējot, varētu turpināt peldēt Dzīves jūras plašumos.

Vita Baļčunaite
14 Komentāri