Menu
RUS
Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Latviešu operdīva izdzīvo savu mīlas stāstu

Sejas / "Privātā dzīve"
Foto: no privātā arhīva

Šobrīd izcilā latviešu operdziedātāja Inese Galante, kura jau šīs nedēļas beigās atklās gadskārtējo festivālu «Summertime. Aicina Inese Galante», izdzīvo pati savu mīlas stāstu ar Minhenes radio žurnālistu Franku Manholdu, raksta žurnāls «Privātā Dzīve».

Operdziedātāja Inese Galante ar savu draugu - Minhenes radio žurnālistu Franku Manholdu
FOTO: no privātā arhīva
«Neteikšu, ka Franks ir pirmais vīrietis manā mūžā, bet viņš ir ārkārtīgi mīļš. Franks radiofonā bija dzirdējis manu balsi, uzzinājis par mani kādus stāstus un aizskrējis uz veikalu nopirkt vienu no maniem diskiem, ko noklausījās pie savas mammas. Arī viņa ir liela mūzikas fane. Abi no aizkustinājuma esot apraudājušies,» stāsta Galante žurnālam «PDz».

Savukārt Ineses seju pirmo reizi Franks ieraudzījis raidījumā, ko Itālijas TV veidoja Ziemassvētkos Vācijā. Lai gan tas bija koncertieraksts, Inese šajā raidījumā stāstīja par savu dzimto Latviju un Rīgu. Šo ierakstu translēja daudzi Eiropas TV kanāli. Tobrīd Franks jau ilgāku laiku bija šķīries no pirmās sievas - vecākas mūziķes un gaišreģes, ar ko apprecējās 24 gadu vecumā.

Šad tad Franks vada koncertus un, ja vajadzīgs, vāciski pārtulko tekstu no angļu un franču valodas. Viņam ir liela mūzikas baudītāja pieredze, turklāt viņš savulaik pats spēlējis vijoli.

Tagad, kā raksta «Privātā Dzīve», Frankam patīk arī latviešu valoda un viņš Inesei latviski dzied Raimonda Paula komponēto «o donna, donna, donna Inese, bez tavas mīlas esmu noguris»... Bet reizēm viņš savai mīļotajai lasa dzeju franču valodā.

Inese Galante Raimonds Pauls
0 Komentāri