Pirmdiena, 16. jūlijā Vārda dienas: Estere Hermīne Liepa
Komentāri
Autorizējies šeit:
R
romaxsoft
14 oktobrī, 16:10
Hmm, pārrakstīt scenāriju it kā jau nav grūti, taču kā lai pārraksta vēsturi? Izskatās ka Holivuda jau tā tieši ar to šobrīd nodarbojas t.s. politkorektuma vārdā. Vēsturiskās filmas Holivudas traktējumā vairāk līdzinās lētām komēdijām, pateicoties tam, melnādainie spēlē tādas lomas, kuras vienkārši nav iespējams spēlēt. Nebrīnīšos, ja drīzumā, Holivuda ar savu politkorektumu uzņems filmu, kurā Jēzu Kristu attēlos melnādainais, jo Mariju Magdalēnu un apustuli Pēteri jau ir "nomelnojuši" (seriāls "Bībele" 2. sezona). Cik gan jābūt garīgi atpalikušam, lai kaut ko tik kretīnisku samurgotu?
dzimmijs13
14 oktobrī, 14:10
Labi, bet kāpēc tad neviens neprotestē ka angļu seriālā, kurš uzņemts pēc Šekspīra vēsturiskajām lugām, atkal Kenterberijas arhibīskapu atveidoja melnais aktieris (15 gadsimtā neiespējama situācija), un galvenais - vēsturisku personu, Anžū Margaritu, arī tēloja nēģeriete. Nu, spēlēja normāli, aktrise nebija slikta, bet tā taču ir vēstures viltošana!
Č
Čoperis
14 oktobrī, 13:10
Kamēr šis ķermenis neierunājās par rasismu, nebija nosjausma , ka to var saskatīt tādā veidā :D Bet vai baltos saukt par baltajiem nav rasisms? Melnos tak par melnajiem saukt nav politkorekti ......:D
N
nu jaaaaa
14 oktobrī, 13:10
vajadzētu tak tam vīram oriģinālos romānus ar palasīt , un pie viena anglijas vēsturi zināt. Romāns ir , kaut ar attālināta, bet tomēr paralēle ar agro viduslaiku angliju. Un tajos gadsimtos tumšas ādas krāsas pilsoņu anglijā GAN NEBIJA TIK DAUDZ, KĀ TAGAD PA KALĒ TUNELI SASPRAUKUŠIES. Seriāls tomēr turās pie romāna pamatmotīviem, nevis iztop imigrantu iegribām
S
skeptiķis
14 oktobrī, 10:10
varbūt moris varēja rasismā apsūdzēt grāmatas autoru, nevis seriāla veidotājus, jo tomēr visi varoņi ir ņemti identiski pēc grāmatas... ā jā, melnie tač nelasa grāmatas.
O
oskars666
14 oktobrī, 08:10
Melnais rasists ierunājās. Troņu spēlēs tautības un ādas krāsas ir tikpat nošķirtas pa kontinentiem kā pirms 500 gadiem reālajā pasaulē. Kad pūķu pavēlniece pabija dziļāk dienvidos, tur bija melnie vietvalži, tā ka viss iedalīts strikti ģeogrāfiski.
Z
Zigis
14 oktobrī, 06:10
Kuri tad ir lielākie rasisti - vai tad ne tie kas apzināti sagroza vēsturi ? Skatījos kaut kādu seriālu , un gandrīz nogāzos no krēsla , tur rādija 19 gadsimta New Orlean , PLANTATORS bija melnais !!!!!!!
B
Blusa
14 oktobrī, 06:10
Āfrikā baltie tēlotu 2. Plāna lomas.
J
jz
14 oktobrī, 04:10
ka melnādainie varoņi tajā spēlē tikai otrā plāna lomas. -------------- Vai tad dzīvē ir savādāk.... Var doties uz savu senču dzimteni, tad tur var arī būt galvenais miskastnieks...
S
slimi
14 oktobrī, 04:10
Nost ar politkorektumu! Īstenībā tieši tas ir Trampa kampaņas panākumu pamatā. Viņš daudz pasaka par to, ko citi domā. Kaut arī daudzas lietas viņš nomuld stulbi, bet cilvēki sadzird tik ļoti tīkamo "nost ar politkorektumu". Nu ja jau ir paredzēti gaišie cilvēki, tad ir. Riebst dzirdot par melnajām Sniegbaltītēm utt.
© TVNET. Visas tiesības paturētas