Menu
RUS
Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Viktorija Bekhema gatavojas iesūdzēt tiesā grupas «Spice Girls» kolēģes

Popcornnews 11
Foto: Reuters/Scanpix

Dizainere Viktorija Bekhema būs viena no tām dalībniecēm, kura neapvienosies grupas «Spice girls» apvienošanās koncerttūrē, bet viņa nespēj stāvēt malā un noraudzīties, kā bijušās kolēģes uzstājas. Tāpēc māksliniece izlēmusi iesūdzēt tiesā grupas biedrenes un vēlas aizliegt tām izpildīt populārākās «Spice Girls» dziesmas.

Melānija Brauna, Džerija Halivela un Emma Bantone šogad vēlējās apvienoties, lai nosvinētu grupas «Spice Girls» divdesmito dzimšanas dienu, dodoties koncerttūrē, bet Viktorija Bekhema un Melānija Čizholma atteicās no šīs ieceres.

Emma, Džerija un Mela par to neskuma, bet izlēma vienalga uzstāties, tomēr ar nosaukumu «GEM», kas nebija pa prātam Viktorijai, viņa plāno iesūdzēt grupas biedrenes tiesā, vēloties panākt, ka tām tiek aizliegts izpildīt tās grupas dziesmas, kuru ierakstos piedalījusies Viktorija.

Viktorijas juristi nosūtījuši grupas biedrenēm oficiālu brīdinājumu; ja sievietes uz to nereaģēs, tad viņas tiksies tiesā.

Melānija Brauna Viktorija Bekhema
11 Komentāri