Menu
RUS
Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Amala Klūniija paziņo, ka laulība ar Džordžu Klūniju un popularitāte palīdz viņai darbā

usmagazine.com
Foto: TT NYHETSBYRN

Cilvēktiesību juriste Amala Klūnija paziņojusi, ka laulība ar aktieri Džordžu Klūniju nekādā veidā nav negatīvi ietekmējušas viņas darbu, tieši pretēji, reizēm popularitāte palīdz piesaistīt uzmanību dažādiem būtiskiem cilvēktiesību jautājumiem.

Juriste paziņo, ka reizēm viņa uzņemas lietas, kurām ir vajadzīga publicitāte, lai piesaistītu uzmanību konkrētai problēmai vai cilvēkiem, un, ja kādreiz to nav bijis tik viegli iegūt, tagad, esot slavenības sieva, viņa preses uzmanību izpelnās, gan kad to vēlas, gan kad nevēlas, bet tas tikai nozīmē, ka viņa to var izmantot savā labā.

Kā piemēru Amala min Nadias Muradas lietu, sievieti sagūstīja ISIS kareivji un seksuāli izmantoja, bet pēc trīs mēnešiem sievietei izdevās izbēgt, un ar Amalas palīdzību viņa iesūdzēja tiesā teroristu apvienību.

Pirms laulībām Amala baidījās, kā šāda savienība ietekmēs viņas profesionālo darbību, bet nu jūtas mierīga.

Tāpat juristei nav nekas pret to, ka daudzi viņu uzskata tikai par Džordža Klūnija sievu, jo tāda viņa arī ir, bet pārējais ir profesionālā darbība.

Jau vasaras sākumā Amala un Džordžs kļūs par vecākiem dvīņiem.

Amala Klūnija Džordžs Klūnijs
0 Komentāri