Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Dziedātāja Mailija Sairusa pastāsta, kā jūtas, pārtraukusi pīpēt marihuānu

  • Raksts
  • Foto
Foto: Reuters/Scanpix

Dziedātāja un aktrise Mailija Sairusa paziņojusi, ka jau labu laiku atteikusies no marihuānas pīpēšanas un redz, cik balti ir viņas acu baltumi, cik ļoti atvērtas acis, un viņa beidzot saredz un saprot visu, kas notiek.

Izrādās, māksliniece tikai trīs nedēļas nav pīpējusi «zāli», un tas ir ilgākais laiks kopš tīņa gadiem, kad viņa nav lietojusi šo narkotisko vielu, tāpat slavenība vairs nelieto alkoholu, jo vēlas dzīvot dzīvi, lai justos brīva, visu apzinātos, saprastu un pieņemtu pareizos lēmumus.

Mailija paziņojusi, ka pati pārtraukusi lietot gan alkoholu, gan marihuānu, bez speciālistu palīdzības, jo, ja ko vēlas, spēj pati tikt galā ar savām problēmām.

Tiklīdz pieņemts lēmums beigt lietot šīs vielas, viņa vairs nav pat vēlējusies tās lietot, jo apzinās, ka pati veido savu dzīvi un ir atbildīga jau pirmkārt savā priekšā par lēmumiem.

Šo nedēļu laikā dziedātājai parādījies vēl vairāk enerģijas, kas viņai liekas dīvaini, bet nu viņa jau iemācījusies to likt lietā, lai iegūtu labumu gan karjeras attīstībā, gan dzīvē.

0 Komentāri