Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies angļu val.), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Sīkdatnes mūsu vietā un tikai atbilstoši norādītajiem mērķiem var pārvaldīt arī mūsu sadarbības partneri (trešās personas – datu apstrādātāji (operatori), piemēram, Google Analytics). Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu lasi šeit

Kā gadu laikā mainījusies Latvijas vienīgā «strīkere» Zemene?

  • Raksts
  • Video
  • Foto
Foto: Facebook

2004. gada 4. septembrī Pasaules futbola čempionāta kvalifikācijas spēles laikā starp Latviju un Portugāli uz laukuma izskrēja meitene, tērpusies vien sarkanās biksītēs, un, pateicoties savam skrējienam, kļuva pazīstama.

Vēlāk atklājās, ka meiteni sauc Liene Buldure, kura pieņēma pseidonīmu Zemene un piedalījās šovā «Talantu fabrika», kur centās iekarot skatītāju simpātijas, pateicoties savam dziedājumam.

Vēlāk Liene devās iemēģināt savu laimi modeles darbā Itālijā, kur beigu beigās strādāja par meiteni, kurai vienkārši jātusējas klubos, tādā veidā mudinot vīriešus izvēlēties vakara izklaidei konkrēto klubu.

Pēdējos gados par Lienes aktivitātēm gan nav zināms, bet portālā «Facebook» jaunā sieviete reizi pa reizei publisko fotogrāfijas, tiesa gan, tajās reiz populārā melnmate gandrīz nav atpazīstama.

Kopš Zemenes leģendārā skrējiena pagājuši jau trīspadsmit gadi, 9. jūnijā «Skonto» stadionā Latvija atkal tiekas ar Portugāles valstsvienību, iespējams, arī šoreiz slavenā Latvijas «strīkere» nespēs palikt malā un iepriecinās skatītājus ar skrējienu futbola laukumā!

5 Komentāri