Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Dziedātāja Madonna Malāvijā atvērusi bērnu medicīnas centru

  • Raksts
  • Foto
Foto: TT NYHETSBYRN

Dziedātāja Madonna ar Malāviju sadarbojas jau daudzus gadus, kā nekā visi četri viņas adoptētie bērni ir tieši no šīs valsts un viņa kopš pirmā bērna adopcijas ik gadu ziedo konkrētas naudas summas dažādiem valsts bāreņu namiem.

11.jūlijā oficiāli tiks atvērts bērnu medicīniskais centrs, kuram tiks dots nosaukums «Mercy James» par godu vienai no Madonnas meitām.

Centru izveidojusi slavenā dziedātāja valsts veselības ministrijas paspārnē un nav tam žēlojusi ne spēku, ne darbu, ne naudu.

Madonna centra izveidi komentē, sakot, ka, skatoties acīs bērnam, kuram nepieciešama palīdzība, viss, ko tu spēj izdarīt, ir meklēt iespējas, lai šo palīdzību sniegtu, jo šie skatieni nepazūd no prāta, līdz esi paveicis ko labu.

Pirmo reizi apmeklējot Malāviju, māksliniece sev apsolīja, ka reiz izdarīs valsts labā ko nozīmīgu, un šāda centra izveide varētu būt šāds solis.

0 Komentāri