Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies angļu val.), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Sīkdatnes mūsu vietā un tikai atbilstoši norādītajiem mērķiem var pārvaldīt arī mūsu sadarbības partneri (trešās personas – datu apstrādātāji (operatori), piemēram, Google Analytics). Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu lasi šeit

Modes ekspertam Dāvidam meža vidū apstājusies sirds

  • Raksts
  • Foto
Foto: LETA/Edijs Pālēns

Modes mākslinieks Dāvids jeb īstajā vārdā Romans Andrejevs Jāņus pavadījis neatliekamās medicīniskās palīdzības mašīnā - viņam esot kļuvis slikti un Dāvida sirds esot pārstājusi pukstēt.

Dāvids izdevumam «Kas Jauns» atklājis šausminošos notikumus: «Gāju un palika slikti, un tā vairākas reizes. Tad jutu, ka gāžos, aizgāju uz pagalmu, kur ir cilvēki. Uz mirkli zaudēju samaņu... Tad viss griezās, tirpa, krūtīs nepatīkami spieda. (..) Braucot uz slimnīcu Jelgavā, meža vidū mediķiem nācās stādināt mašīnu, jo sirds pēkšņi apstājās teju pavisam - pulss bija tikai 20 sitieni minūtē. Vēlāk uzzināju, ka ārsti mašīnā man vēnā laiduši zāles. Tas ir reāls brīnums, ka vispār vēl esmu starp dzīvajiem.»

Nonākot slimnīcā, modes māksliniekam pavēstīts, ka sirds problēmas izraisījusi fiziska un emocionāla pārpūle. Tagad viņam jāgaida rindā uz operāciju, kas paredzēta vien rudenī.

Modes māksliniekam augustā apritēs 52 gadi.

0 Komentāri