Otrdiena, 19. jūnijā Vārda dienas: Nils Viktors
Foto: Reuters/Scanpix

Princis Džordžs jau sācis skolas gaitas, un viņa vecāki devuši priekšroku «Thomas’s School» skolai, kur zēni un meitenes mācās kopā un galvenais skolotāju uzdevums ir iemācīt bērniem būt labiem cilvēkiem. Parasti karaliskās ģimenes atvases iet skolās, kas paredzētas tikai puikām vai tikai meitenēm, bet Keita Midltone un princis Viljams vēlas, lai Džordžs mācās jaukta tipa skolā, jo tad viņam pēc pāris gadiem varēs pievienoties princese Šarlote un bērni būs kopā.

Viens no lielākajiem «Thomas’s School» plusiem ir īpaša ēdienkarte, kuru audzēkņiem izstrādājuši Anglijas labākie pavāri, un ēdienu sortiments tiek mainīts reizi trijās nedēļās.

Septembra sākumā princis pusdienās ēd jēra gaļu ar zaļajiem salātiem, laša fileju ar salsas mērci, tītara un liellopa gaļas pīrāgus, olas, kuras vārītas bez čaumalas, kartupeļu kariju, mencu siera mērcē, bet saldajā princis var izvēlēties starp aprikožu «kartupelīšiem», auzu pārslu cepumiem, banāna piena kokteili, putukrējuma tortes gabaliņu un tropu augļiem.

5

Viens gads «Thomas’s School» Keitai un Viljamam izmaksās 23 tūkstošus dolāru.

Slavenības

Aleksandra Kurusova pārcēlusies uz dzīvi Āzijā
12. jūnijā
Maligina meita ievēlēta «Olainfarm» padomē
12. jūnijā
«Tautumeitas» ar savu latvju šarmu apbūrušas Ķīnu
11. jūnijā
Kašers praida dienā paziņo, ka ir gejs
11. jūnijā
© TVNET. Visas tiesības paturētas