Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Bukmeikeri prognozē, kurš uzvarēs «X Faktorā»

  • Raksts
  • Foto
Foto: Publicitātes foto

Pasaules slavu iemantojušais šovs «X Faktors» uzņēmis apgriezienus arī Latvijā. Bukmeikeri prognozē, ka uzvaras laurus šovā plūks Alise Haijima.

«Betsafe» bukmeikeri prognozē, ka vislielākās izredzes uzvarēt šovā ir «Prāta vētras» menedžeres Aijas Auškāpas vadītajai 16-25 gadu vecuma grupai – 49%. Iespējamība, ka uzvarēs kāda no mūzikas producenta un multiinstrumentālista Reiņa Sējāņa vadītajām vokālajām grupām ir 35%. Savukārt Intara Busuļa vadītajai 25+ vecuma grupai iespējas uzvarēt ir vismazākās – 16%.

Bukmeikeri prognozē, ka galveno balvu un uzvaras laurus šovā plūks Alise Haijima - viņas uzvaras iespējamība novērtēta ar 16,7% iespējamību. Nākamie rindā uz uzvaru ir «Koukie band» ar 14% iespējamību uzvarēt un Nadežda Maņkeviča ar 13%.

Vismazākās iespējas uzvarēt pēc bukmeikeru prognozēm ir grupai «The Stones» - 5%, Artūram Gruzdiņam – 4% un Aivo Oska uzvara būšot vispārsteidzošākā, jo šāda iespējamība novērtēta ar 3%.

Jau vēstīts, ka spožākie talanti šovā «X Faktors» vēl tikai dzims un labākie priekšnesumi gaidāmi tiešraidēs no 15. oktobra. Šova finālu sēriju startam mentori Aija Auškāpa, Intars Busulis un Reinis Sējāns atlasījuši 12 labākos pretendentus, kuriem palīdzēs izkopt savu talantu un skatuvisko tēlu.

Busuļa pārziņā ir kategorija 25+ un viņa komandā būs Aivo Oskis, Edgars Kreilis, Nadežda Maņkeviča un Līga Rīdere. Savukārt Sējāns, kura paspārnē ir vokālie ansambļi, strādās ar šo četrinieku: «Fellas», «The Stones», «Tautumeitas» un «Koukie band». Abiem iepriekš pieminētajiem sastāviem pievienojas arī Auškāpas noskaidrotais 16-25 gadi pretendentu sastāvs: Adriana Miglāne, Alise Haijima, Artūrs Gruzdiņš un Lauris Bergmanis.

Fināla sērijas būs kā koncerti, kas veltīti konkrētai muzikālai tematikai, un ikviens varēs dziedāt līdzi gan pasaules hitiem, gan tautā iemīļotām un zināmām melodijām. Taču tas nav viss – gaidāmi arī vakari, kas būs balstīti uz skatītāju izvēli.

Taču ikreiz kādam pretendentam būs arī jāpamet un to noteiks žūrijas un skatītāju balsojums. Tikai trīs labākie pretendenti nokļūs līdz finālam 3. decembrī un sacentīsies par galveno balvu – 10 000 eiro un sadarbību ar Sony Music.

0 Komentāri