Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«X Faktorā» «uzmirdz» Renāra Kaupera līdzinieks

  • Raksts
  • Foto
Foto: TV3 publicitātes foto

Svētdien, 10. septembrī, «X Faktora» priekšnesumi arī otrajā raidījumā turpināja pārsteigt skatītājus.

Uz skatuves kāpa kāds puisis vārdā Roberts Eihe, kurš bija izvēlējies izpildīt «Musiqq» un «Prāta vētras» kopdziesmu «Debesis iekrita tevī». Brīdī, kad puisis sāka dziedāt, žūrija un skatītāji palika «uz pauzes», jo viņa balss skanējums ir gluži kā iemīļotajam «Prāta vētras» grupas solistam Renāram Kauperam.

Pēc žūrijas pārstāves Aijas Auškāpas lūguma izpildīt vēl kādu dziesmu no «Prāta vētras» repertuāra, Roberts izvēlējās dziesmu «Rudens» un arī tās izpildījums lika stipri aizdomāties par nepārspējamo līdzību. Taču zālē bija izjūtams saviļņojums par puiša dziedājumu, un žūrija viņam piešķīra trīs pārliecinošus «jā».

Vēl uz skatuves kāpa trio, kas saucas «Fellas» un kura sastāvā ir pazīstamā dziedātāja Sabīne Berezina. Pieņemt izaicinājumu piedalīties šovā «X Faktors» bija pieņēmis arī Edijs Šnipke, kurš ar diviem «jā» iekļuva nākamajā kārtā.

Tāpat pārsteidzošs bija skatuves pāris Marija un Jāzeps no Līgatnes. Jāzepa rokās bija interesants instruments, kas atgādināja veļasdēli, taču tas tikai piešķīra priekšnesumam savu šarmu.

0 Komentāri