Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Valters un Kaža piedalīsies starptautiskā konkursā Zviedrijā

Foto: AFI/A.Jansons

«Eirovīzijas» dziesmu konkursa 5.

vietas ieguvēji Valters un Kaža jūlijā piedalīsies starptautiskā konkursā Zviedrijā.

Pagājušajā gadā šajā konkursā piedalījās grupa «Tumsa» un gadu pirms tam trio «F.L.Y.» — 2003. gada «Eirovīzijas» dziesmu konkursa dalībnieki.

Kalniņa pastāstīja, ka Valtera un Kažas izpildītā Mārtiņa Freimaņa dziesma «The War Is Not Over» patlaban skan Igaunijas, Lietuvas, Zviedrijas un Ukrainas radiostacijās. Šīs valstis arī ir tās, kur Latvijas duetam varētu būt kādi panākumi turpmāk.

«Mikrofona ierakstu» vadītājs Guntars Račs patlaban meklējot kontaktus ar mūzikas producentiem Lielbritānijā. Šajā gadījumā gan netiekot uzsvērts, ka puiši guvuši atzinību tieši «Eirovīzijas» dziesmu konkursā, jo tas ne vienmēr var nākt par labu, sacīja Kalniņa.

Ārvalstu producentus interesējot arī sešu cilvēku grupa «Putnu balle», kurā dzied Valters un Kaža, tāpēc drīzumā varētu tikt izdots albums ar «Putnu balles» dziesmām, kurās solisti ir Valters un Kaža.

Patlaban puiši gatavojas koncertturnejai pa Latviju kopā ar «Putnu balli», jo grupai pirms mēneša iznācis jauns albums.

Latvijā Valters un Kaža muzicēs «Putnu balles» sastāvā, savukārt ārvalstīs tikšot popularizēts gan duets «Walters&Kaža», gan «Putnu balle», stāstīja Kalniņa.

0 Komentāri