Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

11. jūnijā Balvos notiks festivāls «Motociklu vasara»

Šis būs pirmais lielākais brīvdabas pasākums Balvos šogad.

Tiks uzstādīta pārvietojamā skatuve, uz kuras uzstāsies vairāki pazīstami rokmūziķi un popmūziķi.

Publikai būs iespēja gan vērot, gan piedalīties dažādās «motociklistu» stila atrakcijās: alus dzeršanā, braucot ar motociklu, burkānu ēšanā uz ātrumu, alus mucu celšanā, alkohola daudzuma noteikšanā, vizināšanās ar motocikliem un citās. Līdztekus notiekošajam būs iespēja apskatīt motociklus un motokluba «Spieķi vējā» fotogaleriju, kā arī vērot striptīzšovu.

Festivāls sāksies plkst. 17 ar parādes braucienu pa Balviem. Savukārt no plkst. 17.30 līdz 18 paredzēta motokluba «Spieķi vējā» prezidenta uzruna un jauno kluba biedru uzņemšana. Līdz plkst. 21 būs iespēja vērot motociklistu atrakcijas un jauno grupu uzstāšanos.

Grupas «Dzelzs vilks», «R.A.P.» un Ufo uzstāsies plkst. 21. Tieši pusnaktī visus priecēs uguņošana.

Latvijas motoklubu festivālu «Motociklu vasara» organizē Balvu motoklubs «Spieķi vējā» sadarbībā ar firmu «Diogens audio».

«Spieķi vējā» ir viens no jaunākajiem motoklubiem Latvijā, kas jau veiksmīgi iesaistījies gan Latvijas motobraucēju kustībā, gan arī guvis starptautisku ievērību, kļūstot par Portugāles motokluba «Paxsus Julius» godabiedriem.

0 Komentāri