Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Sākusies pieteikšanās festivālam «Sintētiskā sircapziņa 2008»

Foto: Publicitātes foto

Biedrība «Melnais piens» izsludinājusi pieteikšanos 5. Latvijas elektroniskās mūzikas festivālam «Sintētiskā sircapziņa 2008», kas norisināsies 18. un 19. jūlijā Madonas pilsētas estrādē. Festivāla mērķis ir popularizēt un attīstīt elektronisko mūziku Latvijā.

Festivāla organizatori aicina pieteikties dīdžejus, dīdžeju apvienības, kā arī dzīvās elektroniskās mūzikas māksliniekus un grupas, kas jebkādā formā un veidā darbojas ar citu un/vai savas elektroniskās mūzikas atskaņošanu un/vai veidošanu.

http://www.melnaispiens.lv

Par godu festivāla piecu gadu pastāvēšanai, pasākumā mūzika skanēs uz piecām skatuvēm. Galvenā skatuve tiks veltīta elektroniskās deju mūzikas stiliem, savukārt pārējās četrās skatuvēs būs iespējams baudīt dažādus elektroniskās mūzikas žanrus no chill-out līdz hardcore, lai ikvienam e-mūzikas cienītājam būtu iespējams atrast un dzirdēt tieši viņam patīkamas skaņu kompozīcijas. Īpaši akcentējama skatuve, kur uzstāsies tikai daiļā dzimuma dīdžeji.

Festivālā «Sintētiskā sircapziņa 2008» paredzētas arī citas mūsdienīgas kultūras formas: filmas, netradicionālie teātri, bilžu un gleznu izstādes, videoprojekcijas u. c. Tiem apmeklētājiem, kas vēlēsies, būs pieejama bezmaksas telšu pilsētiņa un autostāvvieta, kā arī būs iespējams iegādāties dažādus dzērienus un ēdienus.

0 Komentāri