Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Grupa «Dodo» piedāvā noklausīties debijas albuma tituldziesmu

Foto: Publicitātes foto.

Grupa «Dodo» ir izveidojusies, pateicoties vienam ļoti īpašam cilvēkam. Viņa vārds ir Ģirts Koknēvičs. Dzejnieks un dziesminieks, kura emocionāli piesātinātās dziesmas vēl nesen zināja tikai šaurs, bet uzticams klausītāju loks.

Grupas «Dodo» pamatsastāvu veido četri cilvēki - dzied Ģirts Koknēvičs un Gunita Groša, akustisko ģitāru spēlē Mārtiņš Liepa (Sīmanis); sintezatorus, elektrisko ģitāru un flautu spēlē Andris Gauja (darbojas arī apvienībā «Suņa Stunda» (draugiem.lv/sunastunda). Vienā nodziesmām dzirdams arī elegantās vijolnieces Anastasijas instrumentālais sniegums.

Nenoliedzama ietekme uz «Dodo» skanējumu ir arī grupas patronam, producentam Ingum Baušķeniekam (draugiem.lv/ingusbauskenieks), kurš 2009. gada vasarā izteica iniciatīvu uzsākt darbu pie albuma ieraksta, kuru aranžēja kopā ar Andri Gauju.

Rezultātā ierakstu kompānijā «Ingus Baušķenieka Ieraksti» ir tapis «Dodo» debijas CD «Pasaule var nomirt», kas ir pieejams lielākajos mūzikas ierakstu veikalos.

0 Komentāri