Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Uzzini, kurš laimējis ielūgumu uz «Instrumentu» performanci «Artelī»

Uzzini, kurš laimējis ielūgumu uz «Instrumentu» performanci «Artelī». | Foto: Publicitātes foto.

«Apollo» un grupas «Instrumenti» veidotais konkurss ir noslēdzies un noskaidroti 3 laimīgie, kas kopā ar kādu draugu vai draudzeni varēs doties uz «Instrumentu» eksperimentālo performanci «Artelī».

Laimīgie ir:

  • Zinta Šermukšne
  • Nauris Kozuliņš
  • Laila Koluža

Uzvarētājiem informācija par balvas saņemšanu tiks nosūtīta uz konkursa anketā noādīto e-pastu. ESIET MODRI!

27. un 28. maijā - uz kamerteātra «Artelis» skatuves, performancē ar nosaukumu «Insperimenti. An Intimate Experiment with Instrumenti». Šai koncertā paredzēta arī īpaša «Freaked Out» interpretācija.

Atgādinām, ka «Insperimenti» ir grupas «Instrumenti» mūziķu radīta performance, kurā apvienoti elektronikas eksperimenti, avangarda folks, baroka opera, īslandiešu tautas mūzika, kā arī latviešu mākslinieku dueta «Mareunrol’s» ekstravagantie tērpi un galvasrotas. Tie ir skaņdarbi, kas radīti ļoti savdabīgam sastāvam - klavesīns, kontrabass, elektrosintezatori, sitaminstrumenti, ērģeles, klavieres, pandas un stīgu trio.

Kas: «Instrumenti» performance «Insperimenti. An Intimate Experiment with Instrumenti», Kur: «Artelis» (Blaumaņa ielā 32, Rīga),Kad: 27. un 28. maijs,Biļetes: «bilesuparadize.lv/events/artelis_-_insperimenti»,Papildinformācija: «artelis.lv» un «instrumenti.in».

0 Komentāri