Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ansamblis «Neaizmirstulītes» izdod dziesmu «Neaizmirsti mani»

  • Raksts
  • Video
Foto: Publicitātes foto

Vokāli instrumentālais ansamblis «Neaizmirstulītes», kurš atskaņo latviešu un ārzemju komponistu sešdesmito un septiņdesmito gadu melodijas, ir laidis klajā jaunu dziesmu un mūzikas video «Neaizmirsti mani»

««Neaizmirsti mani» ir naivi romantisks jaunu meiteņu stāsts par satikšanos, par juteklisku mirkli un to sajūtu, kas virmo, kad satiekas viņš un viņa. Bet šad tad gadās, ka viņš ir viens un viņas ir vairākas… bet stāstā nav drāmas, ir tikai patīkamas atblāzmas 60-to gadu stilā. [..]

Dziesmas video versijā mēs pašas dauzonīgi izdzīvojam to atmosfēru un priekšstatu, kāds ir radies no mammu stāstiem par romantiskajiem randiņiem un piedzīvojumiem viņu jaunības laikā,» stāsta «Neaizmirstulītes».

«Neaizmirsti mani» ir oriģināldziesma, kuras mūzikas autore ir Laura Leontjeva, vārdus sarakstījis Eduards Plankājs, dziesmas aranžiju un ieskaņojumu veidojis Kaspars Ansons, video Valdis Krūmiņš.

0 Komentāri