Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Foto: «Auļi un Tautumeitas» ar krāšņu koncertu prezentē jauno albumu

  • Raksts
  • Foto
Foto: Agris Priedītis

Ar krāšņu un pārdomātu koncertprogrammu folkmūzikas projekts «Auļi un Tautumeitas» sestdien, 29. jūlijā, Āraišu arheoloģiskajā parkā prezentēja savu jauno albumu «Lai māsiņa rotājas». 

«Albums un koncertprogramma ir tapuši abām grupām cieši sadarbojoties un to dalībniekiem vienam otru papildinot. Klausoties kopīgi veidotos skaņdarbus, vērīgs klausītājs varēs atpazīt gan «Tautumeitu», gan «Auļu» rokrakstu. Manuprāt, mums ir izdevies izveidot lielisku 17 mūziķu lielu, radošu komandu un šāda veida kombinācija ir unikāla Latvijas mūsdienu tautas mūzikas žannrā,» stāsta «Auļu» pārstāvis Kaspars Bārbals.

Šajā koncertu sērijā projekta dalībnieki īpašu uzmanību pievērsuši arī skatuves scenogrāfijai un gaismu programmai.

Bungu un dūdu grupas «Auļi» un etno mūzikas apvienības «Tautumeitas» kopīgais projekts ar albuma koncertprogrammu pulcēs klausītājus trīs koncertos – 26. augustā Latgales vēstniecībā «Gors», 29. septembrī Vidzemes koncertzālē «Cēsis» un 13. oktobrī Jelgavas kultūras namā.

0 Komentāri