Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Foto: Mesa noslēdz «Triptihu» koncertzālē «Palladium»

  • Raksts
  • Foto
Foto: Mārtiņš Otto

Pašmāju mūziķis Gatis Irbe sava jaunā hiphopa projekta «MESA» ietvaros februārī un martā devās īpašā koncertu sērijā ar nosaukumu «Triptihs», kura norisinājās trijās Latvijas pilsētās. Katrā no koncertiem ar speciālu programmu uzstājās arī īpašie viesi. 

Pirms koncertsērijas Gatis Irbe atklāja «Esmu patīkami saviļņots, jo šie būs pirmie mana jaunā projekta «MESA» koncerti, turklāt esam tos iecerējuši radīt vienu no otra atšķirīgus.», tā par gaidāmo koncertu sēriju stāsta Gatis Irbe. «Katram no koncertiem esam piešķīruši savu atšķirības zīmi – Liepājā būs Baltais koncerts, Valmierā būs Zaļais koncerts, bet Rīgā izskanēs Sarkanais koncerts, kurš būs noslēdzošais «Triptiha» koncertsērijas koncerts».

«Ar šo koncertu sēriju vēlējāmies panākt jaunu modeli koncertu sērijām, ne kā parasti iecerēts, kad ar vienu programmu tiek apbraukāta visa Latvija. Līdzīgi kā mākslā ar terminu «Triptihs» tiek apzīmēti trīs dažādi mākslasdarbi, kuri kopā veido vienu veselumu, arī šajā tūrē, ja to tā varētu saukt, gribam panākt rezultātu, kad katrs no šiem koncertiem ir atšķirīgs gan izpildījuma aranžijas ziņā, gan gaismu režijas ziņā, gan ar īpašajiem viesiem, kuri viesosies katrā no pilsētām ar savu īpašo programmu, un katrs no tiem kopā satiekas vienā kopīgā ceļojumā», min Gatis Irbe.

Šī gada maijā Gata Irbes hiphopa projektam «MESA» tika izdots studijas albums. Pirms albuma fizisko kopiju nonākšanas veikalu plauktos, to varēja iegādāties, klausītājam pašam nosakot savu cenu, labdarības kampaņā «Mēs ar MESA», kur visi iegūtie līdzekļi tika ziedoti bērniem ar kustību traucējumiem. Labdarības kampaņa darbojas vēl joprojām, tādējādi ir saziedoti jau vairāk kā 15’000 EUR un ir savākts nepieciešamais finansējums, lai 9 bērni varētu uzsākt rehabilitāciju. Divi no viņiem rehabilitācijas kursu jau ir izgājuši un projekta sociālajos tīklos arī tiek aktīvi sekots līdzi saziedoto līdzekļu izlietojumam.

0 Komentāri