Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«ZZ Baltic Beach Party» latviešu grupu saraksts kļūst arvien garāks

Foto: Publicitātes foto.

Festivāla «ZZ Baltic Beach Party» rīkotāji ar prieku dara zināmu kā jau tā garais pašmāju grupu saraksts kļuvis par vēl trim košiem ierakstiem bagātāks. Kļuvis zināms, ka pludmales festivālā, kas šogad par godu jubilejai norisināsies trīs dienas – no 22. līdz 24.jūlijam, uzstāsies arī «Triānas parks», «S.P.B.» un «Briefing».

Piektdienā uz «D-Light Summer Lounge» skatuves ikvienam būs iespēja baudīt liepājnieku apvienību «The Briefing», kuri mūzikā, kombinējot dzīvo izpildījumu ar elektroniku, eksperimentē tik talantīgi, ka viņu radīto grūti iemānīt kādā konkrētā žanrā.

Uz «Zelta saulrietu» skatuves piektdienā uzstāsies maģistri, inženieris un ģēniji jeb grupa «S.P.B.», kuri pavisam nesen nāca klajā ar jaunu dziesmu «Request for Reincarnation», kas tapusi, strādājot pie otrā albuma.

Pēc nelielas koncertēšanas Latvijas klubos grupa «S.P.B.» nāk klajā ar jaunu dziesmu, kas tapusi, rakstot otro grupas albumu. Nosaukums dziesmai visai izteiksmīgs – «Request for Reincarnation» («Pieprasījums pēc pārdzimšanas»).

Savukārt, sestdienā uz «Zelta saulrietu» skatuves eklektisku roku ar dažādām dekorācijam un stilu variācijām piedāvās ekstravagantā grupa «Triānas parks», kuras priekšnesumi nav domāti tikai ausīm, bet pavisam noteikti arī acīm.

Jau vēstīts, ka Liepājā festivāla «ZZ Baltic Beach Party» desmitgades svinībās kā īpašie viesi ierodas THE RASMUS, MADCON, SKIP THE USE, ATB, SISTEM, SASH!, ZVERI, TUKLAN, AUDIOSMOG, BEDWETTERS, kā arī REIGANI kuri par godu fesitvāla jubilejai sniegs sensacionālu priekšnesumu.

Visdažādākās krāsas un sajūtas gaidāmas uz «Zelta saulrietu» satuves, uz kuras viens no spilgtākajiem toņiem noteikti būs programma «Liepājas dzintara zelta mirkļi», kas ļaus pakavēties atmiņās par Latvijas festivālu vectētiņu.

Jauda un pārliecība gaidāma arī uz «Beach Dance House» satuves, kuras saturs tiks atklāts tuvākajā laikā.

Vairāk informācijas par festivālu atrodama interneta mājas lapā – «beachparty.lv».

0 Komentāri