Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Sākas festivāls «ZZ Baltic Beach Party»

Foto: Publicitātes foto.

Ar dažādiem krāsainiem notikumiem jau šodien sākas «ZZ Baltic Beach Party» desmitgades svinības. Šogad pirmo reiz festivāls notiks trīs dienas un trīs naktis.

«Daži desmiti no daudzajiem gaidāmajiem mūziķiem ieradušies, virkne jau ceļā uz Liepāju, skatuves būtībā uzbūvētas, telšu pilsētiņa un tās pirmiedzīvotāji jau pavisam drīz deklarēs neatkarību, cilvēku Liepājā jau šobrīd ir vairāk nekā ikdienā, tiek steigti pēdējie darbi…» festivāla pirmās dienas agru rītu ieskicē viens no «ZZ Baltic Beach Party» rīkotājiem Raivo Mediņš. „Palikušas skaitāmas stundas līdz brīdim, kad ikdienai uz trim dienām un trim naktīm tiks pielikts pārliecinošs punkts un svinības sāksies.»

Liepājā, pašā jūras krastā šodien un turpmākajās dienās uzstāsies īpašie viesi un grupas no dažādām valstīm – REIGANI (Igaunija), THE RASMUS (Somija), MADCON (Norvēģija), SKIP THE USE (Francija), ATB (Vācija), SISTEM (Rumānija), SASH! (Vācija), ZVERI (Krievija), TUKLAN (Nigērija), AUDIOSMOG (Vācija) un BEDWETTERS (Igaunija).

«Mēs patiešām ticam, ka vēlreiz ir izdevies uzmaisīt krāšņu, dažādām niansēm bagātu muzikālu un citu notikumu kokteili, kurā arī šogad katram būs visplašākās iespējas izvēlēties savu,» festivāla ideju vēlreiz uzsver Raivo Mediņš.

Gaidāmi krāsaini notikumi un piedzīvojumi gan uz «Zelta saulrietu» skatuves, kur uzstāsies dažādi pašmāju mūziķi, un viens no spilgtākajiem toņiem būs Latvijas festivālu vectētiņa iedvesmotā programma «Liepājas Dzintara zelta mirkļi». Deju mūzikas cienītāji savu varēs atrast «ZZ Beach Dance House», kur uzstāsies virkne dažādu DJ no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un citām valstīm. Kopumā krāsaini ausij un acij baudāmi notikumi risināsies uz 8 dažādām skatuvēm.

Tradicionāli Liepājas pludmalē gaidāmas arī sporta spēles, dažādas skates un šovi, pasākumi arī pašiem mazākajiem ballītes apmeklētājiem un daudz kas cits.

Vairāk informācijas par festivālu internetā – «beachparty.lv». Nianses, akcenti arī «twitter.com/BBPLiepaja».

0 Komentāri