Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Pirmo reizi Rīgā notiks lielo leļļu - talismanu gājiens

Foto: Publicitātes foto.

21. augustā Rīgas Svētku ietvaros notiks pirmais Lielo Leļļu - Talismanu Gājiens. Gājienā piedalīties aicinātas visas Latvijā esošās lielās lelles un talismani, lai, ejot pa Vecrīgu, iepriecinātu gan lielus, gan mazus skatītājus.

Lielo Leļļu - Talismanu gājiens noslēgsies 11. novembra Krastmalā, kur ikvienam būs iespēja nobalsot par atraktīvāko un mīļāko lelli, kā arī satikt visus gājiena dalībniekus un pat nofotografēties ar tiem. Gājiena sākums plānots plkst. 12.30, bet Krastmalā lielās lelles pulcēsies no plkst. 13.00 līdz 14.00.

Lielo Leļļu – Talismanu gājiena idejas autore ir veikaliņa «Grāmatu Karuselis» īpašniece Elīna Purlāce. «Ikdienā darbojoties mūsu veikaliņā, redzam, ka prieks un pozitīvas emocijas ir svarīgas ikvienam - gan mazajiem, gan arī viņu vecākiem. Manuprāt, Lielo Leļļu – Talismanu gājiens ir viena absolūti pozitīva ideja un es gribu cerēt, ka šis gājiens kļūs par ikgadēju tradīciju», stāsta idejas autore.

0 Komentāri