Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Janvāra beigās Rīgā viesosies igauņu duets «Talbot»

Foto: Publicitātes foto

30. janvāra vakarā klubā «Depo» savu līdz šim vienīgo koncertu Latvijā sniegs daudzsološā down-tempo / psychedelic grupa no Igaunijas – «Talbot».

Grupa, kuras radošo kodolu veido basģitārists Magnuss Andre un bundzinieks Jarmo Nūtre, dibināta 2003.gadā Tallinā. Abi dueta dalībnieki uzkrājuši gana lielu pieredzi, darbojoties vairākās igauņu neatkarīgās mūzikas grupās, no kurām izceļams joprojām aktīvais elektroniskās mūzikas ievirzes projekts «Plastic Whore».

Savā darbībā grupa nospēlējusi neskaitāmus koncertus dažādos kaimiņvalsts klubos un koncertvietās, kā arī aizvadītā 2008.gada nogalē izdevusi savu debija EP ierakstu «Tundra», kurš, balstoties uz grupas nostāju, pieejams klausītājiem bezmaksas lejupielādei viņu oficiālajā mājaslapā. Talbot līdzgaitnieki izteikuši atzinumu, ka viņu veikums ir labākais, kas noticis Igaunijas pagrīdes mūzikas skatuvē pēdējo gadu laikā.

Grupas psihadēliskajā mūzikā nepārprotami jūtamas ietekmes no doom metal un ambient mūzikas žanriem, kopumā radot tik neatkārtojamo skanējumu. Kā grupas muzikālās ietekmes minamas tādas grupas kā «Earth», «Old Man Gloom» un «Neurosis». Atzīmēšanas vērts ir arī fakts, ka «Talbot» izvēlēti kā atbalsta grupa februārī gaidāmajam Kanādas drone / ambient dueta «Nadja» koncertam Tallinā.

Koncerts tiek rīkots sadarbībā ar neatkarīgās mūzikas aģentūru «Werewolf Agency», tā sākums 21:30. Pasākumā gaidāms pašmāju atbalsts, kurš tiks precizēt nedaudz vēlāk. Biļetes iegādājamas koncerta dienā pie kluba «Depo» (Vaļņu iela 32, Rīga) ieejas. Biļešu cena 4 lati – pēc 22:00 5 lati, ierodoties ar pasākuma flaierilētāk.

0 Komentāri