Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Samanta Tīna ieraksta duetu ar Niku Matvejevu

Foto: Publicitātes foto.

Spilgtā un daudzsološā LNT šī brīža aktuālā muzikālā šova dalībniece Samanta Tīna (Samanta Poļakova) no Tukuma ir studijā ierakstījusi duetu ar pazīstamo dziedātāju Niku Matvejevu.

Ieraksts notika Nika Matvejeva ierakstu studijā un bez paša komponista, dziesmas ierakstā piedalījās un ģitāras partijas ierakstīja Jānis Bukovskis no «Latvian Blues Band».

Dziesma tikai pāris dienas pēc nokļūšanas publiskā apritē ir ierindojusies populārā portāla Draugiem.lv pirmajā pozīcijā, kur tā sīvi konkurē ar pārējiem šova dalībnieku singliem.

Samanta Tīna: «Laime ir augstākais dzīves punkts, ko nekad nevar uzminēt, kad tas īsti ir sasniegts, bet var apzināties tikai tad, kad esi to jau pazaudējis…»

Arī šī dziesma ir no LNT šova kopīgā dalībnieku dziesmu albuma, kurš dienasgaismu ieraudzīs jau šo svētdien un būs pieejams visiem, kas apmeklēs svētdienas koncertu klātienē. Savukārt, ikviens, kurš vēlas jau tagad savā īpašumā iegūt visas jaunās dziesmas, var doties uz portālu «Doremi.lv».

«…Liek liktenis mums kopā stātZūd drosme,izmisums dzen bojāBet ātri paies ļaunais laiksUn atkal atplauks,Un atkal atplauks,Un atkal laimes vaigs…»

(A.Puškins)

0 Komentāri