Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Rīgas svētku laikā visvairāk pasākumu būs 11. novembra krastmalā

Foto: LETA/Lita Krone

Rīgas svētkos, 21. augustā visvairāk pasākumu būs 11. novembra krastmalā un Daugavas akvatorijā. Jau plkst. 10.00 sāksies regate «Ostas airi», kas ilgs līdz 16.00, bet plkst. 11.00 tiks dots starts Latvijas čempionātam ūdens motocikliem «Ostas kauss».

Kā katru gadu svētku laikā, arī šoreiz, 11. novembra krastmalā darbosies «Rīgas svētku Lielā ēdamiela» – tas ir pasākums, kurā ikvienam tiek piedāvāta unikāla iespēja apsēsties pie garākā galda Rīgā, nobaudīt ēdienus no visas Latvijas, degustēt neparastus ēdienus un izjust svētku atmosfēru. Šogad ēdamielas sauklis ir «Par aktīvu un veselīgu dzīvesveidu» un krastmalas ēdienkartē sagaidāmi daudzi neparasti ēdieni.

«Rīgas svētku Lielajā ēdamielā» piedalīsies teju 50 dalībnieki - tirgotāji no visas Latvijas, kas piedāvās aukstās uzkodas un siltos ēdienus, jūras veltes un sierus, maizi un augļus, medījumu gaļu un pat kūpinātu zuti. Bērni varēs mieloties ar sulām, kokteiļiem un saldējumu. Katrs no tirgotājiem būs sagatavojis īpašo «Lielās ēdamielas» veselīgo ēdienu, ko būs iespējams izvēlēties un nobaudīt katrā tirdzniecības vietā visas dienas garumā. Labākā veselīgā ēdiena autors saņems pārsteiguma balvas uz krastmalas lielās skatuves plkst. 14.10, bet pirms tam - no plkst. 14.00 uz skatuves notiks pavāru šovs - sacensība. Iecerēts vērtēt arī atraktīvāko tirdzniecības vietas noformējumu.

Vienlaikus 11.novembra krastmalā Rīgas svētku laikā notiks arī plaša kultūras programma. Plkst. 11.00 uzstāsies burvju mākslinieki Pecolli ar jautru burvju triku izrādi ģimenēm „Čūska, milzu burbuļi un citi brīnumi”, plkst. 12.00 un plkst. 18.00 virs Daugavas pirmo reizi Latvijā būs skatāmi WEAF - pasaules aerobātikas elites lidojumi, plkst. 13.00 uz Krastmalas lielās skatuves noslēgsies 1. Lielo leļļu - talismanu gājiens, bet plkst. 15.00 notiks atraktīvs skrituļotāju īs(t)kross. Plkst. 16.00 Krastmalā sāksies «Cartoon rallija 2010» izbraucieni, plkst. 17.10 kopā ar Profesionālo pūtēju orķestri «Rīga» koncertā «Rīga Retro» uzstāsies Ingus Pētersons un Ilona Bagele. Savukārt plkst. 19.05 sāksies koncerts «Rīgas ostai 810». Vakarpusē ap plkst. 20.14. notiks akcija «Pilsēta - orķestris», bet plkst. 22.00 tiks dots starts «O!kartes» nakts skrējienam. Svētku dienu noslēgs «Rīgas svētku Uguņotāju sacensības».

11. novembra krastmalā visu dienu būs dažādas bezmaksas radošās aktivitātes bērniem, darbosies piepūšamās atrakcijas, kā arī izklaides visai ģimenei. Plašāka informācija par programmu pieejama tīmekļa vietnē: «rigassvetki.lv» vai arī Rīgas svētku un informācijas centrā pasākuma laikā Krastmalā.

0 Komentāri