Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Metālisti «Sia Radikal» meklē bundzinieku

Foto: Publicitātes foto

Smagā metāla apstrādes kolektīvs «Sia Radikal» pēc veiksmīgās koncertvasaras, kas tika aizvadīta kopā ar kolosālo, bet ļoti aizņemto bundzinieku Jēkabu Zemzari, izsludina konkursu uz vienu bundzinieka vietu.

Rīkojot konkursu, «Sia Radikal» aicina pieteikties ikvienu, kurš uzskata sevi par piemērotu, kā arī jaunos bundziniekus, kas vēl nav plašāk pazīstami, dodot iespēju sevi pierādīt. Grupas pārstāvji arī atzīst, ka nevēlas neko sarežģīt, tāpēc konkursa nosacījumi būšot viegli un saprotami, jo mērķis ir atrast cilvēku, kas spēj iekļauties grupas muzikālajā un cilvēciskajā raksturā.

«Līdz šim esam sadarbojušies ar trim bundziniekiem, tomēr gan muzikālo uzskatu, gan sadzīviskās noslodzes dēļ ilgstošas attiecības iedibināt nav izdevies, kaut arī dzīvē esam draugi un kopā dalāmies priekā un mīlestībā pret smago mūziku. «Sia Radikal» pirmo reizi izsludina konkursu, un tas nozīmē, ka mums, grupai, būs tieši tāds pats satraukums un interese kā tev, topošajam grupas biedram!» piebilst grupas ģitārists Gustavs Terzens.

Neraugoties uz bundzinieka trūkumu, «Sia Radikal» pašlaik ir spējīgi koncertēt, pieaicinot palīgā kādu mūziķi no malas. Grupas nākotnes plānos ietilpst ziemas koncerti, esošā materiāla ieraksts un virzība debijas «plates» virzienā, kā arī videoklipa uzņemšana. Paši «Sia Radikal» gan atzīst, ka šādu patīkamu darbu esot iespējams veikt tikai pilnā sastāvā.

http://draugiem.lv/siaradikal

0 Komentāri