Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Tiek izsludināts Jāņa Lūsēna muzikālā vakara papildkoncerts

Tiek izsludināts Jāņa Lūsēna muzikālā vakara ar skatītājiem «Labvakar, Latvija!» papildkoncerts. Pateicoties skatītāju lielajai atsaucībai un vairākkārtējiem lūgumiem, kas izskanējuši pēc komponista Jāņa Lūsēna muzikālā vakara ar skatītājiem «Labvakar, Latvija!» 2. un 3. oktobrī, Dailes teātris izsludina «Labvakar, Latvija!» papildkoncertu 4. decembrī plkst. 19.00.

Komponista Jāņa Lūsēna dziesmās iekodēta gan romantika, gan smeldze, gan patriotisms. Tās atpazīst un mīl. Tajās ir laika paradoksi, mīlestība un ilgas. Savulaik grupa «Zodiaks» kopā ar Jāņa Lūsēna mūziku gāja latviešu popmūzikas avangardā. Tagad ir vērts atgriezties pie šīm jaunu skanējumu iemantojušajām dziesmām, lai pārliecinātos, ka tās ir izturējušas laika pārbaudi.

Jāņa Lūsēna koncertā komponista mīlestībai un tēvzemei veltītās dziesmas izdziedās un izspēlēs aktieri Artūrs Skrastiņš, Ģirts Ķesteris, Artis Robežnieks, Jānis Paukštello, Ieva Pļavniece, Sarmīte Rubule, Valdis Liepiņš un Ērika Eglija. Pie klavierēm – Jānis Lūsēns. Koncertā piedalās instrumentālā grupa Jura Vaivoda vadībā - Mārtiņš Linde, Kaspars Zemītis, Kārlis Lācis, Gints Pabērzs un Ingars Viļums.

Koncerta režisors ir Aivars Līnis, muzikālais konsultants – Juris Vaivods, scenogrāfiju veido Mārtiņš Vikārsis, kostīmu māksliniece – Ilze Vītoliņa, kustību konsultante – Inga Raudinga, gaismu mākslinieks – Mārtiņš Kudiņš.

0 Komentāri