Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Jau šo sestdien Cēsu pils dārzā «Ritma svētki»

  • Raksts
  • Foto
Foto: Publicitātes foto

Jau šo sestdien sākot no plkst.12.00 Cēsu pils dārzā notiks pirmie «Ritma svētki», informē «Ritma svētku» projekta vadītāja Rebeka Gaiša – Vīksna. Svētki iecerēti kā Cēsu pilsētas svētku viena no asīm. Ritma svētku mērķis ir parādīt ritma izpausmju daudzveidību, kā arī izklaidēt Cēsu pilsētas svētku viesus ar dažādiem ritma priekšnesumiem dažādu mākslinieku izpildījumā.

Ritma svētku mākslinieku vidū dažādos veidolos būs gan perkusionistu apvienība «Pulsa efekts», gan «Samba» no Rīga, Matīss Akuraters, kā arī stepa meitenes «Soul Tap» u.c. Priekšnesumos varēs baudīt gan āfrikāņu, brazīļu, indiešu un spāņu perkusiju ritmiskās vibrācijas, gan redzēt, kā top ritms izmantojot tikai paša ķermeni - body-jamming, beatbox, kā arī novērtēt lieliskus stepa priekšnesumus un, protams, programmā ir iekļauta arī tradicionālā bungu komplekta spēlēšana Mareka Vecgaiļa izpildījumā.

0 Komentāri