Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Festivāls «Kafijas Vakars Pilskalnos» jau nākamnedēļ

Festivāls «Kafijas Vakars Pilskalnos» jau nākamnedēļ. | Foto: Publicitātes foto.

Šī gada 4. un 5. jūnijā Talsu rajona Sabiles novada «Pilskalnos» jau 5. reizi notiks mūzikas festivāls «Kafijas Vakars Pilskalnos». Šobrīd ir zināmi visi mākslinieki, kuri uzstāsies gan uz dzīvās mūzikas skatuves, gan elektroniskās mūzikas teltī.

Vasara beidzot ir atnākusi ar festivālu «Kafijas Vakars Pilskalnos», jau nākamnedēļ divās dienās un divās naktīs uz dzīvās mūzikas skatuves un elektroniskās mūzikas teltī kopskaitā uzstāsies 46 mākslinieki. Ir nemainīgas vērtības, stāsta festivāla organizētāji, ir divas grupas, kuras ir uzstājušās visos iepriekšējos festivāla gados, un uzstāsies arī šogad, tās ir «Trakmēnes» un «Cacophonics». Lielākajai daļai grupu šogad šis ir pirmais vasaras festivāls – «Monologs Divatā», «Rebel Riot», «Jūdas Graši», «Mežonīgais Rieksts», «Toms Londons», «Apēdājs», «Mismach» u.c.

Grupas «Hospitāļu iela», «Voiceks Voiska», «Baložu Pilni Pagalmi», «Standart», «Age of Stones», «In the Box», «Meribel», Andis Grīva u.c šajā festivālā uzstāsies pirmo reizi. Latviešu turbofolka veterāni grupa «Oranžās Brīvdienas» stāsta, ka šis festivāls būšot viena no pēdējām reizēm, kad varēs redzēt viņus Latvijā pirms lielās Eiropas tūres. Festivāla organizētāji stāsta, ka iespēja tiek dota spēlēt arī jaunajām grupām, gan tādām, kas jau ir kur spēlējušas, gan tādām, kas īsti vēl nekur nav parādījušās, bet uzskata tās par ļoti perspektīvām , kā viena no tādām tiek minēta «Lie Lie Sister».

Festivāla ieejas maksa, tāpat kā pagājušo gadu, uz visām dienām ir 5 Ls, sīkāka informācija par visiem māksliniekiem, uzstāšanās laikiem, precīzu atrašanās vietu un citiem interesējušiem jautājumiem atrodama festivāla mājas lapā «kafijasvakars.lv».

0 Komentāri