Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Martā Rīgā notiks perkusionistu festivāls

Marta beigās Rīgā, deju studijā «Dzirnas», notiks pirmais Latvijas perkusionistu festivāls, ko rīko etnoperkusiju grupa «Afroambient».

Festivālā piedalīsies tādi mūziķi un muzikālās apvienības kā Reinis Sējāns, Matīss Akuraters, grupa «Auļi», grupa «Afroambient», Edgars Saksons, Alekss Jalaņeckis, Artjoms Vesna, grupa «Baraka», grupa «Pulsa efekts», kā arī perkusionisti no Brazīlijas un Itālijas.

Grupa «Afroambient» darbojas Latvijas mūzikas jomā jau vairākus gadus. Šo grupu izveidojis mūziķis Nils Īle, tajā apvienojot savus perkusiju studijas «Kanisaifa» audzēkņus, un šī ir pirmā etnoperkusiju grupa Latvijā. «Afroambient» nesen sākusi sadarbību ar deju studiju «Dzirnas», kā arī ar perkusionistiem Krievijā un pašlaik strādā pie studijas albuma sagatavošanas.

Festivāls tiek veidots ar mērķi apzināt gan etno perkusionistus, gan akadēmiskos perkusionistus Latvijā un sapulcināt vienkopus kopīgā pasākumā.

Pasākuma programma solās būt visai daudzveidīga, jo mākslinieki uzstāsies ar sev raksturīgu un individuāli sagatavotu priekšnesumu.

Biļetes drīzumā varēs iegādāties «Biļešu paradīzes» kasēs, to cena — 4 lati. Biļešu skaits ierobežots.

0 Komentāri