Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Marts Kristiāns Kalniņš Ziemassvētku koncertuzvedumā

Foto: Publicitātes foto

Ziemassvētki ir īpaši ģimenes svētki, tā ir iespēja būt kopā ar ģimeni un bērniem, ar tuviem un mīļiem cilvēkiem. Tas ir arī dāvanu laiks — priecīgi ir gan dāvinātāji, gan saņēmēji.

Marts Kristiāns Kalniņš par mūziķu sarūpēto dāvanu — koncertuzvedumu «Sētā nāk rūķīt’s ar dāvanu maisu» — saka: «Ziemassvētki — tā ir dāvana bērniem no pieaugušajiem, un viņi ir laimīgi par to, ka bērni ir priecīgi. Šī doma ir koncerta koncepcijas pamatā. Man tas ir īpašs ar to, ka dota iespēja muzicēt citādāk, nekā ierasts. Patiešām patīkami sadziedāties ar jauniešu ansambli «Gaismiņa» un citiem koncerta dalībniekiem, ar kuriem dziedu nedzirdētas Ziemassvētku dziesmas, kas ir interesanti man pašam un, esmu pārliecināts, saistīs arī klausītājus.»

Koncertā kopā ar Martu Kristiānu Kalniņu uzstāsies Emīls Dreiblats, Inese Jurjāne, Normunds Kalniņš un bērnu un jauniešu vokālais ansamblis «Gaismiņa» (vadītāja Dzintra Orba). Koncertuzveduma režiju veidojusi Sigita Jevgļevska.

Koncerti Liepājas Latviešu biedrības namā 16. decembrī plkst. 16.00 un 19.00, Kuldīgas kultūras centrā 23. decembrī plkst. 12.00, Skrundas kultūras namā 26. decembrī plkst. 14.00.

www.bilesuparadize.lv

0 Komentāri