Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Apzagta grupas «Auļi» studija, nozagti grupas diski

Foto: Publicitātes foto.

Nakts laikā, uzlaužot centrālās ēkas ieejas durvis un dūdu un bungu grupas «Auļi» mēģinājumu telpu, nezināmi ļaundari iekļuvuši telpā, tomēr vienīgais, kas nozagts, ir aptuveni 30 diski no grupas otrā albuma «Auļos…».

Mūziķus pārsteidzis fakts, ka nav aiztikta apskaņošanas tehnika, unikālie, rokām darinātie instrumenti – bungas un dūdas, kā arī citas materiālās vērtības.

«Negribētos domāt, ka šādi būtu spējuši rīkoties materiālās grūtībās nonākušie grupas fani, lai iegūtu CD, kurus iespējams iegādāties arī mūzikas tirdzniecības vietās,» atzīst viens no grupas dibinātājiem Mikus Čavarts, papildinot, ka, visticamāk, tie tomēr bijuši noziedznieki, kuri grupas diskus paņēmuši ar mērķi realizēt un gūt peļņu.

Latvijā vienīgā dūdu un bungu mūzikas grupa «Auļi», kura sevi pieteikusi kā vienu no pārliecinošākajiem un oriģinālākajiem etnomūzikas pārstāvjiem Latvijā, izveidota 2003. gadā.

0 Komentāri