Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Rammstein» Rīgas šova biļetes pērk pat Japānā, Nīderlandē un Lielbritānijā

Foto: fbi.lv

Koncertaģentūra «FBI» informē, ka uz grupas «Rammstein» koncertu Latvijā, kas 4. martā notiks hallē «Arēna Rīga», biļetes iegādājas arī interesenti no ārvalstīm. Pēc biļešu tirgotāja «Ticketpro» datiem uz «Rammstein» Rīgas koncertu biļetes pērk arī no tādām valstīm kā Japāna, Nīderlande, Lielbritānija, Vācija, Itālija, Somija.

Koncertaģentūras «FBI» direktore Inga Kadeka: «Pieprasījums pēc «Rammstein» Rīgas koncerta biļetēm no ārvalstīm skaidrojams ar to, ka daudzviet grupas koncerti izpārdoti zibenīgi un fani gluži vienkārši nepaspēja biļetes iegādāties. Tāpēc daudzi interesenti meklē biļetes vietās, kur tās vēl pieejamas. Tāpat ir valstis, kur «Rammstein» jaunās turnejas ietvaros neuzstāsies vispār, jo ne katrā norises vietā iespējams rīkot tik burtiskā nozīmē eksplozīvu šovu.«

«Rammstein» jaunās turnejas ietvaros jau snieguši koncertus Portugālē, Spānijā, Francijā, Šveicē, Austrijā, Vācijā, Čehijā, Polijā, Nīderlandē, Beļģijā un Dānijā, kas kopā pulcējuši jau vairāk nekā 370 000 apmeklētāju.

Biļetes uz «Rammstein» koncertu Latvijā var iegādāties «Biļešu paradīzes» kasēs visā Latvijā un interneta lapā «ticketpro.lv». Stāvbiļetes cena ir Ls 30. Par īpaši zemu akcijas cenu pieejamas sēdvietas trešajā stāvā – tās maksā Ls 25. Pārējās sēdvietas maksā Ls 30 un Ls 35, atkarībā no vietas attāluma līdz skatuvei. Vēl nopērkamas arī biļetes speciāli ierīkotā fanu zonā, kas atradīsies skatuves priekšā, un to cena ir Ls 45.

Ārvalstu apskatnieki jau nodēvējuši «Rammstein» jaunās tūres koncertus par vieniem no tehniski sarežģītākajiem un vizuāli iespaidīgākajiem koncertiem, kas pēdējos gados rīkoti Eiropas arēnās.

0 Komentāri