Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Noklausies Gustavo singlu «Dziesma manai pilsētai»

Foto: Ojārs Jansons.

«Dziesma manai pilsētai» ir viens no sešpadsmit skaņdarbiem, kas iekļauti jaunajā Gustavo albumā «Pilsētas portāls», kas iznāks 15. decembrī. Tas ir līdz šim ātrāk ierakstītais un mūziķu skaita ziņā visapjomīgākais Gustavo albums; materiāls tika ierakstīts četrās dienās studijā «Sound Division». Procesā piedalījās vairāk nekā 30 mūziķi – pavadošais sastāvs, ar kuru Gustavo uzstājās koncertsērijās «Pilsētas portāls» Splendid Palace/kino Rīga, kā arī papildus stīgu kamerorķestris. Ieraksts bija unikāls, jo skatītāji varēja tiešraidē internetā redzēt un dzirdēt katru sīkumu, kas notiek studijā. Pēc ieraksta Gustavo pārcēlās uz «Wolk Recording Studios», kur kopā ar Sergeju Laletinu materiāls tika miksēts. Savukārt māsterēts albums tika Ņujorkā «Sterling Sound» studijā.

«Līdz šim manu albumu izdošana aizkavējās par gadu vai diviem. Šoreiz, kad sapulcinājām milzu daudzumu mūziķu un ieraksts notika Stahanovieša tempos, viss noritēja daudz gludāk, nekā līdz šim un albums iznāks laikā. Par to liels paldies visiem iesaistītajiem mūziķiem un aktīvistiem, kas man palīdzēja, un domubiedram OKartei, ar kuras atbalstu tapis viss albums,» saka Gustavo.

Kaut arī šis ir ātrāk ierakstītais albums Gustavo radošajā vēsturē, tas ir punktuāls un noslīpēts, jo pirms pieminētā četru dienu maratona studijā «Sound Division» mūziķi aizvadīja gan vairākus desmitus mēģinājumu.

Par godu jaunajam albumam notikusi «Pilsētas portāla» prezentācija, kurā piedalījās ierakstā iesaistītie mūziķi un draugi. Gustavo no domubiedra - «OKartes» - saņēma īpašu dāvanu, ko nolēmis izmantot videoklipa filmēšanai. «Esmu lidojis ar gaisa balonu Siguldā, taču labprāt to pamēģinātu pilsētā. Man ilgu laiku ir ideja videoklipam, kuru varētu realizēt no liela augstuma, tā ka «OKarte» ar dāvanu trāpīja mērķī!» saka Gustavo.

0 Komentāri